Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Viteve tė fundit telefoni celular ėshtė kthyer nė njė fiksim tė vėrtetė, e ca mė tepėr mburrja duke
Komente (0)
iPhone juaj ka pafund hile tė fshehta tė cilat ju nuk i dini, dhe mund tė ndryshojė mėnyrėn si i pėr
Komente (0)
Ndoshta nuk e dinit por ja cilat janė pėrdorimet qė mund ti shfrytėzoni nga messengeri i Facebook.
Komente (0)
Kujdes! Kėto janė gabimet qė duhet ti shmangni nė Snapchat
Komente (0)
Instagrami mė nė fund vjen me GIF.
Komente (0)
Tashmė nuk mund ti fshiheni mė ndjekėsve tuaj! - Opsioni mė i ri i Instagram tregon se kur keni qenė
Komente (0)

Ju mund tė jeni nga ato persona qė kaloni orė tė tėra nė pastrimin e shtėpisė, megjithatė ka disa ve
Komente (0)
Tė gjithė i kujtojmė sapunėt e fshehur nėn veshjet e palosura nė dollap apo shamitė e parfumosura!
Komente (0)
Doni tė ndryshoni pamjen e shtėpisė? Ekspertja vjen nė ndihmė me 4 kėshilla tė thjeshta.
Komente (0)
Pėrzierja natyrale qė zhbllokon lavamanėt pavarėsisht nga se janė bllokuar.
Komente (0)
Testi 60-sekondėsh i Feng-Shui: Zbuloni nėse nė shtėpinė tuaj ka magji...
Komente (0)
I dashuri juaj i zemrės ju ka dhuruar njė tufė me trėndafila dhe ju dėshironi t'i mbani sa mė gjatė?
Komente (0)
Ēdo gjė e bardhė pas disa kohėsh fillon e zverdhet, kėshtu qė lind nevoja pėr tė ditur disa marifete
Komente (0)

Ka disa veprime tė bėra gabim qė padyshim do t'ju ulin shumė pikė nė karrierė.
Komente (0)
Kėto fraza kanė fuqi tė veēantė: ato kanė njė aftėsi pėr t'iu bėrė tė dukeni keq edhe kur fjalėt jan
Komente (0)
Pėrfundimet janė nxjerrė duke parė tė dhėnat e plotėsuara nga site i punėsimit Paysa, i cili ka pėrp
Komente (0)
Nėse nuk po ecni nė karrierėn tuaj, mund tė ketė disa arsye tė cilat nuk jua lejojnė kėtė gjė.
Komente (0)
Mendja dhe trupi juaj duhet tė jenė nė formė tė duhur.
Komente (0)
Kur bie fjala pėr para, disa tituj tė bėjnė mė shumė dėm sesa mirė.
Komente (0)
Ka disa nga mėnyrat apo zakonet nė zyrėn tuaj tė punės tė cilat po ju bėjnė qė tė sėmureni.
Komente (0)

Numri i dhomave, sipas INSTAT ka arritur afėrsisht nė 18 mijė, ndėrsa numri i shtretėrve mė shumė s
Komente (0)
Parisi ėshtė si njė ėndėrr. Disa e kanė pasur prej kohėsh, disa tė tjerė, do vijė njė ditė dhe do e
Komente (0)
12 destinacione turistike qė duhen shmangur nė 2018, arsyeja do t'ju habisė!
Komente (0)
Ndoshta tė gjithė e keni vizituar njė herė Parisin e me siguri keni bėrė foto poshtė apo brenda kull
Komente (0)
Edicioni i vitit 2017 i "Reader's Choice Awards" i Conde Nast Traveler, kurorėzoi Tokion si qytetin
Komente (0)
Gjiganti "Lonely Planet" ka publikuar listėn me 10 vendet europiane, pėr t'u vizituar gjatė vitit 20
Komente (0)
Qeniet njerėzore kanė lėvizur prej njė vendi nė njė vend tjetėr qė mijėra e mijėra vjet, ndėrsa, pėr
Komente (0)

Historiku i kompanisė japoneze Toyota starton nė vitin 1937 duke mbajtur me krenari emrin e njė lide
Komente (0)
Me njė dizajn tė ri tė inspiruar nga njė fytyrė e egėr, me linja tė pėrparme nė maskarino dhe parako
Komente (0)
Kur flasim pėr markėn gjermane tė Volkswagen mund ta themi me siguri se ėshtė njė markė qė ka prodhu
Komente (0)
Perspekti ju tregon se cilat janė makinat mė tė shitura pėr vitin 2017.
Komente (0)
Alfa Romeo na prezanton fuoristradėn e re pėr vitin 2018 "Stelvio Ti"
Komente (0)
Lamborghini Aventador S, aty ku sportiviteti ndėrthuret me super-fuqi
Komente (0)
Gėrryerja monotone e akullit nga xhami i shoferit dhe ngrirja mund tė bėhen me ndihmėn e kėsaj metod
Komente (0)

Prej mė shumė se gjashtė muajsh Coronavirus ka mbėrthyer vendin tonė ashtu si tė gjitha vendet e bot
Komente (0)
Njihuni me super ushqimet qė ju mbrojnė nga rreziku i kancerit!
Komente (0)
Nė vitin 1896, ekonomisti italian Vilfredo Pareto botoi vėzhgimet e tij se 20% e inputeve janė pėrgj
Komente (0)
Tė interesuar shumė pėr hidratim tė trupit madje duke kaluar dhe pėrtej ujit natyral pėrdorim edhe u
Komente (0)
Ēuna, boll se s'ka lezet! Mos i bėni mė kėto 12 gabime nė Instagram
Komente (0)
Syri ėshtė organi mė i ndjeshėm nė trupin e njeriut, por ka disa gjėra qė ndoshta mė parė nuk i kemi
Komente (0)
Katėr fjalitė qė nuk duhet t'i thoni kurrė bashkėshortit/bashkėshortes nė praninė e fėmijėve
Komente (0)

Disa shprehje qė i dėgjojmė shpesh, si pėrshembull: "Ndihem i lodhur", mund tė jetė njė shenjė paral
Komente (0)
Perspekti sjell pėr ju horoskopin pėr muajin Korrik. Muaj tė mbarė!
Komente (0)
Horoskopi i muajit Qershor nga Paolo Fox, ja kush janė shenjat me fat... Nuk duhet humbur!
Komente (0)
Perspekti sjell pėr ju horoskopin javor pėr tė gjitha shenjat. Javė tė mbarė!
Komente (0)
Perspekti ju sjell 3 ēiftet e zodiakut tė projektuar pėr tė qenė bashkė deri nė fund.
Komente (0)
Erdhi vera dhe keni ende CELULIT? Ja 8 ushqimet qė ju ndihmojnė pėr ta luftuar
Komente (0)
Sa miq tė ngushtė mendoni qė keni?
Komente (1)

Kėto amareta kanė njė shtresė tė bollshme kokosi ndėrmjet dy shtresave ēokollatė. Shumė tė mira tė p
Komente (0)
Spinaq "i zhytur" nė krem djathi
Komente (0)
Si thoni pėr njė gjellė me patate dhe bizele?
Komente (0)
Torta me karrota ėshtė njė ėmbėlsirė e thjeshtė dhe ideale pėr ta shijuar me familjen tuaj.
Komente (0)
Kjo ėmbėlsirė ėshtė shumė e thjeshtė nė pėrgatitje dhe shumė e shijshme.
Komente (0)
Jo vetėm pse temperaturat janė tė ulėta dhe supa nevojitet pėr njė vakt tė ngrohtė por edhe sepse ke
Komente (0)
Krepat janė njė vakt ideal dhe i lehtė pėr mėngjes ose mund tė shėrbejnė edhe si ėmbėlsirė pas njė v
Komente (0)