Cilat janė vendet qė duhet ti vizitoni patjetėr?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė vendet qė duhet ti vizitoni patjetėr?

Gjiganti "Lonely Planet" ka publikuar listėn me 10 vendet europiane, pėr t'u vizituar gjatė vitit 2018.

Cilat janė vendet qė duhet ti vizitoni patjetėr?
Cilat janė vendet qė duhet ti vizitoni patjetėr?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/01/2018 18:32

Mes shumė destiancioneve, pėrmenden edhe 2 tė tilla nė Gadishullin e Ballkanit, konkretisht nė Malin e Zi dhe Kroaci.

"Lonely Planet" ėshtė botuesi mė i madh i guidave turistike, nėpėr tė gjithė botėn.

Ėshtė kthyer tashmė nė njė traditė, publikimi para ēdo viti tė ri, i destinacioneve tė rekomandueshme turistike.

1. Le Havre, Francė

Le Havre, Francė

Le Havre, Francė

2. Paphos, Qipro

Paphos, Qipro

Paphos, Qipro

3. Moldavi

<h3> 3. Moldavi </h3>

3. Moldavi

4. Gjermania Veriore

Gjermania Veriore

Gjermania Veriore

5. Alentejo, Portugali

Alentejo, Portugali

Alentejo, Portugali

6. Leeds, Mbretėri e Bashkuar

Leeds, Mbretėri e Bashkuar

Leeds, Mbretėri e Bashkuar

7. Veriu i Malit Tė Zi

Veriu i Malit Tė Zi

Veriu i Malit Tė Zi

8. Galicia, Spanjė

Galicia, Spanjė

Galicia, Spanjė

9. Gotland, Suedi

Gotland, Suedi

Gotland, Suedi

10. Zagreb, Kroaci

Zagreb, Kroaci

Zagreb, Kroaci

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
9X

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė