Paketat e dizajnimit dhe zhvillimit tė faqeve tė internetit
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

<Modelim dhe zhvillim i faqeve tė internetit me Perspekti

Paketat e modelimit dhe zhvillimit tė faqeve tė internetit qė ofron Perspekti

Perspekti ėshtė njė udhėheqės i mirė i modelimit dhe zhvillimit tė faqeve tė internetit

Ne krenohemi nė shėrbimet tona me cilėsi tė lartė nė modelimin dhe zhvillim e faqeve tė internetit.

Kohėzgjatja e dizajnimit dhe zhvillimit tė njė projekti faqesh interneti zakonisht ėshtė 3-5 javė, nė varėsi tė kėrkesave pėr projektin.

Tė gjitha projektet e faqeve tė internetit janė tė optimizuara pėr pajisje elektronike tė ndryshme dhe gjithashtu janė tė optimizuara pėr kėrkimet nė motorėt e kėrkimeve si google.com dhe yahoo.com.

Paketat

Pėrfshirja Paketa fillestare Paketa biznes Paketa profesionale
Modelim i faqe tė internetit me porosi Po Po Po
Regjistrim i njė domain / adrese (.com, .al, .net, etj) Po Po Po
Njė modelim dhe njė rishikim Po Po Po
Faqe interneti 10 faqe 20 faqe 30 faqe
Adresa emaili POP3, IMAP dhe webmail 5 adresa e-mail 10 adresa e-mail Pa limit
Optimizim pėr motorėt e kėrkimit Po Po Po
Statistika dhe monitorim Jo Po Po
Bazė tė dhėnash pėr pėrdorues tė regjistruar Jo Jo Jo
Formė kontakti ne faqet e internetit Njė formė Njė formė Dy forma
Galeri fotografish dhe video Njė galeri fotografish Njė galeri fotografish Dy galeri fotografish + video
Karakteristika shtesė Pyesni Pyesni Pyesni

Mirėmbajtja dhe mbėshtetja teknike

Konfiguracion Hosti dhe domain Po Po Po
Ngarkim nė Host Po Po Po
Mirėmbajtje e Faqes sė Internetit Po Po Po
Mbėshtetje teknike nė rast problemesh Po Po Po
Ndryshimet Njė ndryshim nė muaj Dy ndryshime nė muaj Tre ndryshime nė muaj
Trajnim mbi pėrdorimin e faqes sė internetit Pa trajnim Pa trajnim Trajnim tė plotė

Na kontaktoni

Emaili u dėrgua
Faleminderit pėr kontaktin. Ne do ju kontaktojmė sa mė parė tė jetė e mundur.
Emaili nuk u dėrgua
Ju lutem kontrolloni detajet e formės dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni kompaninė dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni numrin e telefonit dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni pėrshkrimin dhe provojeni pėrsėri.

Ju keni edhe 1000 karaktere

Nėse dėshironi tė na kontaktoni nė menyra tė tjera atėherė shihni mė poshtė:

+355682885032
ntopalli (@) perspekti.com
www.facebook.com/perspekti/
+355682885032

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj




Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
0_>.Z

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė