Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Pytje dhe pėrgjigje

Si tė veproj nėse mė humb pasaporta kur jam me pushime?

Nėse ju humb pasaporta kur jeni me pushime jashtė shtetit atėherė ju duhet tė shkoni te ambasada shqiptare nė atė shtet nė cilėn kohė ju mund tė aplikoni pėr njė pasaportė tė re ose do ju ofrohet njė dokument udhėtimi. Nė kėtė kohė ju nuk mund tė lėni shtetin deri kur tė merni pasaportėn apo dokumentin e udhėtimit nga ambasada.

Reklamė