Instagram vjen me njė opsion tė ri. A do t'ju pėlqejė?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Instagram vjen me njė opsion tė ri. A do t'ju pėlqejė?

Tashmė nuk mund ti fshiheni mė ndjekėsve tuaj! - Opsioni mė i ri i Instagram tregon se kur keni qenė aktiv pėr herė tė fundit.

Instagram vjen me njė opsion tė ri. A do t'ju pėlqejė?
Instagram vjen me njė opsion tė ri. A do t'ju pėlqejė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/01/2018 18:37

Instagram vjen gjithmonė e nga njė opsion tė ri surprizues. Edhe kėtė herė ka futur njė opsion tė ri tė quajtur "Last Active" qė u tregon miqve tuaj se kur keni qenė pėr herė tė fundit nė Instagram.

Nė fillim tė kutisė sė mesazheve njerėzit qė ju ndjekin ose keni komunikuar mė parė me to do tė mėsojnė kur keni qenė online pėr herė tė fundit.

Opsioni aktivizohet automatikisht dhe mund ta fikni nėse dėshironi, por nė rast se e ēaktivizoni kėtė opsion pėr veten tuaj, nuk do tė mund tė shihni as aktivitetin e miqve tuaj.

Mendohej se ky opsion ishte nė testim por aktualisht ai ėshtė shfaqur nė masė tek shumė pėrdorues nė Android dhe iOS.

Por kėtė tipar tė ri jo tė gjithė ndjekėsit tuaj mund ta shikojnė, vetėm ata qė ju ndiqni dhe keni patur komunikim mė parė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
,%9J:

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė