Kofshė pule me presh
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kofshė pule me presh

Nė vend tė fėrgimit klasik tė mishit tė pulės, provoni kėtė recetė tė mrekullueshme me presh i cili mishit i jep aromė dhe shije tė posaēme.

Kofshė pule me presh
Kofshė pule me presh
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/11/2017 20:15

Nevojiten:

2 kofshė me kaēikė,

50 mililitra vaj,

4-5 speca,

1 presh i madh,

2-3 domate,

erėza,

kripė.

Pėrgatitja:

Nė vaj fėrgoni preshin e prerė nė rrathė dhe shtoni specin e prerė nė rrathė. Kur tė zbuten mirė, shtoni domatet e qėruara, erėzat dhe kripėn.

Kofshėt me kaēikė tė pulės nė tenxhere fėrgoni me pak vaj dhe nė fund piqni dhe para se tė pėrfundoni zierjen qitni tė fėrguara nė speca dhe presh.

Lini bashkė tė fėrgohen disa minuta, hiqni nga shporeti dhe mbuloni me kapak. Dreka ėshtė gati. Bashkė me kėtė gjellė mund tė shtoni pure patatesh.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Yk7ZS

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė