Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė nuk pėrballojnė vėshtirėsitė dhe bėhen pesimiste

Sa herė jua ka ndodhur qė tė tėrhiqeni nga njė sfidė ende pa e nisur mirė atė ose tė dorėzoheni pėrpara njė pengesė qė me tė parėn?

Shenjat e horoskopit qė nuk pėrballojnė vėshtirėsitė dhe bėhen pesimiste
Shenjat e horoskopit qė nuk pėrballojnė vėshtirėsitė dhe bėhen pesimiste
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/12/2017 21:27

Me siguri me qindra, i gjithė udhėtimi jetėsor i njeriut vėrvitet mes ulje-ngritjesh tė shumta, por jo tė gjithė e menaxhojmė njėlloj kėtė situatė. Disa tregohen mė tė fortė e tė tjerė mė pak tė fortė dhe zgjedhin tė fshihen pas pesimizmit. E njėjta gjė ndodh edhe me yjet, disa shenja janė mė optimiste e plot jetė, kurse tre tė tjerat mė pesimiste:

Virgjėresha

Nėse keni ndonjė mik ose tė afėrm qė i pėrket shenjės sė Virgjėreshės, me siguri jeni familjarizuar me dėshirėn e tyre pėr tė patur ēdo gjė nėn kontroll dhe pėr tiu afruar sa mė shumė perfeksionizmit. Por, kur gjėrat nuk shkojnė ashtu siē duhet Virgjėresha bie nė njė pesimizėm tė thellė, humbet dėshirėn dhe forcėn pėr tu ringritur dhe zgjedh tė izolohet nga tė tjerėt.

Gaforrja

Ndryshe nga ē'thuhet nė pėrgjithėsi, qė Luani ėshtė mbreti i melodramės dhe viktimizit, nėse do e krahasonim me Gaforren me siguri do tė humbiste titullin. Personat qė i pėrkasin shenjės sė Gaforres janė pesimistė tė lindur qė ankohen pėr ēdo gjė dhe fajėsojnė botėn pėr problemet e tyre.

Akrepi

Njė Akrep pesimist?! Po, mund tė ndodhė dhe kur ndodh ėshtė mė mirė t'u rrini larg pasi vetėm njė fijė e hollė ndan gjendjen e tyre nga shpėrthimet e zemėrimit. Kjo shenjė shquhet pėr karakterin e vendosur dhe ndjenjėn e pėrgjegjėsisė, por kur gjėrat nuk shkojnė mirė struken nė botėn e pesimizmit, dyshimeve dhe mendimeve negative.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
*l:GD

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.