Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kėto shenja horoskopi pėrfundojnė tė vetmuara

Me disa shenja ėshtė shumė e vėshtirė tė mbani lidhjen.

Kėto shenja horoskopi pėrfundojnė tė vetmuara
Kėto shenja horoskopi pėrfundojnė tė vetmuara
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/11/2017 00:49

Pėr kėto tri shenja vetmia ėshtė sikur fati, madje edhe pėr shkak tė karakterit tė tyre tė papėrshtatshėm.

Demi

Demat mund tė jenė tė mrekullueshėm nė lidhje, nuk janė egoistė dhe gjithnjė e mė shumė do tė bėjnė pėr personin qė e duan, mirėpo mu nė fillim tė lidhjes shpesh bėjnė gabime tė mėdha.

Gabimi i tyre ėshtė qė tepėr hapen dhe tepėr japin, derisa lidhja praktikisht as qė ka filluar. Pėr kėtė shkak shpesh mund tė shfrytėzohen, sepse nuk munden dhe nuk dinė qė nė kohėn e duhur tė njohin personin e vėrtetė i cili i pėlqen.

Virgjėresha

Problemi me Virgjėreshat ėshtė qė vazhdimisht analizojnė partnerin. Ēdo lėvizjeje dhe fjale u japin kuptim tė tepėrt, ose edhe kuptimin i cili fare nuk e ka.

Pra, kanė talent tė pabesueshėm qė tė krijojnė probleme nga situatat krejtėsisht tė parėndėsishme.

Peshorja

Peshoret, siē edhe tregon emri i tyre, vazhdimisht diēka matin dhe kurrė nuk u pėrkushtohen nė tėrėsi lidhjes nė tė cilėn janė aktualisht.

Vazhdimisht sorollaten pėrreth dhe shikojnė se edhe ēfarė po ofrohet nė treg, ndėrkaq ndėrkohė lėnė anash problemet tė cilat u ndodhin nė dashuri, sepse shpresojnė nė diēka "tė papritur". Dhe kur ndodh e papritura, tė zhgėnjyera dalin nga lidhja.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?Da;i

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.