Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė do tė bėjnė shumė para gjatė muajit Dhjetor

Disa nga shenjat e horoskopit do tė kenė mundėsi qė gjatė kėtij muaji tė fundit, tė fitojnė shumė para.

Shenjat e horoskopit qė do tė bėjnė shumė para gjatė muajit Dhjetor
Shenjat e horoskopit qė do tė bėjnė shumė para gjatė muajit Dhjetor
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/12/2017 17:24

Sipas parashikimit nga horoskopi, disa persona do tė bėhen edhe milionerė.

Ja pėr cilat shenja bėhet fjalė:

Demi

Ata qė i pėrkasin kėsaj shenje, ndjejnė nevojėn qė tė grmbullojnė para dhe tė bėjnė jetė luksoze. Ata janė tė prirur pėr njė jetė tė sigurtė dhe tė stabilizuar nė mirėqėnie. Gjithashtu kanė aftėsi tė jashtėzakonshme nė administrimin e parave.

Akrepi

Njerėzit e kėsaj shenje investojnė gjithmonė pėr njė jetė tė mirė. Kėta persona kanė aftėsu nė tregti dhe janė tė aftė qė tė rrisin sasinė e parave tė tyre.

Luani

Njerėzit qė i pėrkasin kėsaj shenje janė tė aftė qė tė jenė liderė dhe mund tė rrisin pasurinė e tyre nė nivele tė larta. Janė tė frymėzuar qė tė vishen mirė, tė shijojnė darka luksoze dhe tė bėjnė njė jetesė tė shtrenjtė.

Gaforrja

Personat e kėsaj shenje i ruajnė tė ardhurat e tyre me kujdes sepse i tremben rrėnimit financiar. Janė tė gatshėm qė tė rrezikojnė vetėm qė tė mos kenė probleme ekonomike. Konsiderohen ekspertė nė grumbullimin e parave.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#bL"*

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė