Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Disa tė dhėna pėr shenjėn e Akrepit

Tė udhėhequr nga Marsi dhe Plutoni, Akrepat tė lindurit mes datės 23 Tetor dhe 21 Nėntorit.

Disa tė dhėna pėr shenjėn e Akrepit
Disa tė dhėna pėr shenjėn e Akrepit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/11/2017 14:44

Edhe pse shenjave tė tjera mund tė mos ju pėlqejė konstatimi i mėposhtėm, duhet ta pranoni qė Akrepėt janė mė joshėsit e zodiakut. Thuhet gjithashtu se janė mė misteriozė.

Ja ēfarė duhet tė dini pėrpara se tė dilni me njė Akrep.

1. Intensivė dhe plot pasion

Akrepat janė plot jetė dhe kanė njė mėnyrė pėr t'i bėrė ata qė janė pėrreth tyre tė ndjehen tė gjallė. Ata janė gjithashtu mė tė apasionuarit e tė gjitha shenjave tė zodiakut. Kur ėshtė fjala pėr dashuri, ata japin gjithēka ose asgjė.

2. Misteriozė

Akrepat janė tė vėshtirė pėr t'u deshifruar, aq sa shpeshherė pėrēojnė idenė sikur janė tė veshur me mister. Mund tė bėjnė gjithēka ose asgjė nė tė qindtėn e sekondit, madje edhe tė ndėrmarrin sakrifica tė vėshtira nė dashuri.

3. Nuk dashurohen lehtėsisht

Megjithėse ata marrin kohė pėr t'u afruar me dikė, kur e bėjnė zhyten plotėsisht nė marrėdhėniet e tyre pa u ndalur.

4. Mbrojtės

Akrepat janė shumė besnikė dhe mbrojtės ndaj tė dashurve tė tyre. Ju mund tė jeni i sigurt se ata gjithmonė do tė qėndrojnė pėr ju dhe do t'ju mbrojnė pa marrė parasysh ēfarė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
K8J%*

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė