Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja e horoskopit pėr tė cilėn asgjė nuk ėshtė e pamundur

Njerėz vini re! Kjo shenjė e horoskopit bėn ēdo gjė, asgjė nuk ėshtė e pamundur pėr tė.

Shenja e horoskopit pėr tė cilėn asgjė nuk ėshtė e pamundur
Shenja e horoskopit pėr tė cilėn asgjė nuk ėshtė e pamundur
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/11/2017 18:16

Pėr kėtė shenjė asgjė nuk ėshtė e pamundur, ēfarėdolloj gjėje qoftė, kjo shenjė mė pėrkushtim, dashuri, qetėsi, harmoni dhe me mendimin se gjithēka mund tė bėhet iu arrin ēfarėdolloj qėllimi.

Bėhet fjalė pėr Akrepin. Personat me shenjėn e horoskopit Akrepi, janė shumė intensivė dhe jetojnė njė jetė tė ndezur. Ndodh qė kur gjėrat nuk shkojnė ashtu siē i kemi planifikuar, lėndohemi.

E nėse kjo e fundit ndodh, duhet tė kujtojmė qė "Akrepi" ėshtė shenja qė e merr veten shpejt nga ēdo situatė e pakėndshme. Ata janė "luftėtarėt" e Zodiakut dhe qėllimi i tyre nė jetė ėshtė tė jenė triumfues nė tė gjitha fushat e jetės.

Ndryshe cilėsohen si tė uritur pėr pushtet, por pėr t'u ndjerė tė lumtur nė tė gjitha aspektet e jetės, duhet tė dinė tė vendosin midis dashurisė pėr pushtet dhe vetė dashurisė nė kuptimin e parė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
<]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė