Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mund ta surprizoni partnerin pėr Shėn Valentin?

Dita e Shėn Valentinit ėshtė celebrimi i dashurisė, i tė bukurės dhe romanticitetit.

Si mund ta surprizoni partnerin pėr Shėn Valentin?
Si mund ta surprizoni partnerin pėr Shėn Valentin?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/02/2018 22:48

Pėr ēiftet e sapo krijuara ėshtė mė e thjeshtė tė organizojnė diēka tė veēantė apo tė blejnė dhurata pėr partnerin, por pėr ata qė nuk e kanė pėr herė tė parė festimin e kėsaj dite zgjedhja bėhet mė e vėshtirė.

Tė gjithė duan ta bėjnė kėtė ditė speciale dhe tė paharrueshme por gjenden nė vėshtirėsi pėr zgjedhjet e tyre.

Tregojini partnerit tuaj qė ju kujdeseni pėr tė. Surprizojeni me njė dhuratė sentimentale jo domosdoshmėrisht tė kushtueshme ose rizgjoni romancėn me diēka mė seksi.

Ja 5 ide si ta surprizoni tė dashurin tuaj ditėn e Shėn Valentinit.

Foto flirtuese

Nė vend tė njė darke romantike me qirinj dhe verė, bėni njė set me fotografi. Fotografi flirtuese dhe ngacmuese si pėr shembull: nė kuzhinė duke gatuar me njė veshje provokuese ose duke lexuar librin e tij tė preferuar apo duke punuar nė laptop me t-shirtin e tij.

Takimi i parė

Ju kujtohet takimi i parė? Inskenojeni pėrsėri duke u bėrė aktore. Shiheni njeri-tjetrin njėsoj si herėn e parė, pak tė turpshėm, tė rezervuar. Bėni tė njėjtat pyetje qė keni bėrė dhe atėherė, do jetė diēka e kėndshme dhe zbavitėse. Do ju kujtohen emocionet e pėrjetuara atėherė dhe ky Shėn Valentin do bėhet edhe mė romantik pėr ju.

Surprizė e fshehur

Blini 10 zarfa tė madhėsive tė ndryshme, nga mė i vogli deri te mė i madhi nė mėnyrė qė tė futen tek njeri tjetri si kukullat Matrioshka ruse. Shkruani njė letėr me dedikim special dhe futeni nė zarfin mė tė vogėl, e me rradhė nė zarfat e tjerė. Dėrgojani partnerit, pse jo me postė dhe sigurohuni qė ta marrė pikėrisht ditėn e Shėn Valentinit. Momentin qė partneri "lodhet" sa tė gjejė letrėn, do jetė argėtues dhe do e bėjė ditėn tuaj paksa mė tė veēantė.

E njėjta gjė mund tė realizohet edhe me dhuratėn, me kuti tė madhėsive tė ndryshme.

Arsyet pse tė dua

Blini letra me ngjyra nė formė zemre ose realizojini vetė ato. Nė ēdo njėrėn prej tyre shkruani njė arsye pse e doni partnerin tuaj, pse ai/ajo ėshtė special pėr ju. Shkruani fjalė tė bukura, mund tė bėni dhe ndonjė batutė, e mė pas vendosini kėto pusulla nė njė vend tė dukshėm, pėr shembull nė skrivaninė e tij, apo nė dhomėn e gjumit. Emocionet qė do japė kjo surprizė do jenė tė kėndshme pėr partnerin.

Nėse doni ta bėni edhe mė intriguese, mund ti fshihni pusullat nė vende tė ndryshme tė shtėpisė, ku nė ēdonjėrėn ka edhe njė sinjalizues (Hint) se ku ėshtė pusulla e rradhės, e nė fund tė lojės, nė pusullen e fundit tė keni fshehur lule dhe njė dhuratė.

Kjo lojė do ju emocionojė tė dyve pa masė.

Dashuria vjen nga stomaku

Ėshtė e thjeshtė tė shkosh nė njė restorant ku do tė servirin njė menu standarte me njė ambjent tė dekoruar. Por ku ka mė mirė se diēka e realizuar nga vetė ju. Mėngjes nė krevat apo darkė romantike, ose tė dyja. Kujtoni janė detaje tė vogla qė ngjallin emocione tė mėdha. Biskota nė formė zemre, qirinj aromatikė, ushqim afrozidiak dhe njė verė tė mirė.

Njė herė nė vit?

Edhe pse festa e Shėn Valentinit ėshtė njė herė nė vit, mbani mend qė gjeste tė vogla janė tė domosdoshme ēdo ditė. Njė dedikim dashurie, njė kafe e ngrohtė nė mėngjes, njė film romantik... Surprizojeni pėr Shėn Valentin por duajeni ēdo ditė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4k"Ni

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.