Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shprehje po aq tė rėndesishme sa fjala Tė Dua.

Thonė se veprat janė mė tė rėndėsishme se fjalėt, por fjalėt kanė njė efekt tė veēantė tek njerėzit sidomos tek ata qė i doni.

Shprehje po aq tė rėndesishme sa fjala Tė Dua
Shprehje po aq tė rėndesishme sa fjala Tė Dua
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/08/2016 22:22

Ju tregojmė shprehjet tė cilat janė tė vlefshme po aq sa fjala Tė Dua:

1. Kam besim tek ti.

2. Ti je frymėzimi im.

3. Unė tė mbėshtes.

4. Do tė sakrifikoja pėr ty.

5. Tė respektoj.

6. Do tė tė mbroj.

7. Jam i/e angazhuar nė ty.

8. Do tė pres.

9. Jam i/e mirėnjohės/e qė tė kam ty.

10. Ti mė bėn mua njė njeri mė tė mirė.

11. Mė ke munguar shumė.

12. Tė besoj.

13. Tė vlerėsoj.

14. Tė fal.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
OSL

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.