Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tė lindurit e kėsaj shenje janė njerėzit mė tė lumtur nė botė.

Pjesa mė e madhe e njerėzve i tėrheq natyra juaj e gėzuar dhe e lumtur, e cila ul nivelin e stresit nė ditėt e tyre.

Tė lindurit e kėsaj shenje janė njerėzit mė tė lumtur nė botė.
Tė lindurit e kėsaj shenje janė njerėzit mė tė lumtur nė botė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/08/2017 15:26

Pjesa mė e madhe e njerėzve i tėrheq natyra juaj e gėzuar dhe e lumtur, e cila ul nivelin e stresit nė ditėt e tyre.

Ky nivel i lartė lumturie qė keni, ju ndihmon tė pėrballoni ēdo sitat shqetėsuese.

Binjakėt e demonstrojnė mė sė miri se nuk ėshtė e vėshtirė tė mbash njė qėndrin pozitiv.

Ėshtė shumė herė mė mirė sesa tė jesh depresiv. Binjakėt mund tju mėsojnė se si ti merrni gjėrat me qetėsi dhe dashuri.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\*0#

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė