Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi javor 18 Dhjetor 2017 - 24 Dhjetor 2017. Kėto janė shenjat me shumė fat.

Njihuni me horoskopin javor nga data 18 Dhjetor deri nė 24 Dhjetor. Kėto janė disa nga gjėrat kryesore qė do i ndodhin ēdo shenje kėtė javė.

Horoskopi javor 18 Dhjetor 2017 - 24 Dhjetor 2017. Kėto janė shenjat me shumė fat.
Horoskopi javor 18 Dhjetor 2017 - 24 Dhjetor 2017. Kėto janė shenjat me shumė fat.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/12/2017 10:37

Dashi

Perspektivat pėr jetėn sentimentale tė ēifteve janė shumė tė mira pėr kėtė jave. Do mendoni tė njėjtat gjėra me partnerin/en dhe do merrni vendime me mirėkuptim. Beqarėt do kenė njė takim tė papritur por mjaft emocional. Pėrfitoni sa mė shumė tė mundni! Financat me shumė gjasa do fillojnė tė pėrmirėsohen. Do tregoheni shume tė kujdesshėm me shpenzimet. Jupiteri dhe Marsi do ndikojnė tek shėndeti. Do ndiheni mė dinamikė dhe nė formė. Nė punė do hidhni hapa goxha tė mėdha. Nė familje do keni disa debate tė vogla.

Demi

Tė gjithė ata qė kanė kaluar njė periudhė tė vėshtirė nė ēift do kenė njė pėrmirėsim tė marrėdhėnies sė tyre. Do kuptoheni mė mirė me njeri-tjetrin dhe sensualiteti do tė zgjohet. Marsi do jetė planeti qė do favorizojė beqarėt. Pritet tė vijė njė javė e bukur dhe me takime mbresėlėnėse. Ulni shpenzimet sepse pėrndryshe do arrini fundin. Nė pėrgjithėsi shėndeti nuk do ketė ankesa. Planetėt do iu stimulojnė nė planin profesional. Jeta familjare do jete pa probleme.

Binjakėt

Yjet do jenė tė gatshėm t'iu ofrojnė momente tė paharruara me partnerin/en tuaj gjatė kėsaj jave. Marrėdhenia do jetė gjithė kohėn harmonike dhe do iu shtohet dėshira pėr tė jetuar. Jupiteri do sjellė surpriza pėr beqarėt. Nėse iu bėjnė ndonjė propozim mos thoni jo, por njiheni mirė personin. Mos bėni shpenzime tė pamenduara dhe kot sė koti sepse situata financiare nuk ėshtė shumė e favorshme. Edhe shėndeti mund tė ketė disa probleme. Do ndiheni tė lodhur dhe pa fuqi. Nė pune duhet tė bėni durim. Tregoni mė shumė kujdes pėr familjen.

Gaforrja

Nė lidhjen tuaj do tė mbizotėrojė sensualiteti, mirėkuptimi dhe dashuria e ndėrsjelltė. Pėrfitoni nga kjo javė plot pasion dhe shprehini sa tė mundni ndjenjat. Beqarėt duan tė gjejnė shpirtin binjak por nuk janė tė gatshėm tė sakrifikojnė lirinė e tyre. Nga fundi i javės edhe mund te ndryshojnė mendim. Nė ēėshtjen financiare nuk do keni as probleme por as surpriza te mira. Shėndeti nuk do jetė problematik, por as nė formė tė shkėlqyer. Nė punė nėse keni nisur njė projekt do keni shumė sukses. Familja edhe mund tė zgjerohet me njė pjesėtar tė ri.

Luani

Javė shumė e mirė pėr tė gjithė ata qė janė nė ēift. Do jetoni nė njė periudhė euforike dhe do ketė mjaft darka me qirinj. Pėrgatituni pėr ndjenja tė forta! Edhe beqareė do kenė raste me shumicė pėr tė takuar dashurinė. Qė tė mos pėrballeni me surpriza tė kėqija nė planin financiar duhet tė tregoheni sa mė tė kujdesshėm me menaxhimin e tyre. Imuniteti do jetė i mirė dhe energjia nuk do iu mungojė. Pas njė kohe pasive nė punė do iu rizgjohet ambicia. Nė familje do keni disa debate.

Virgjėresha

Lidhja juaj do jetė pėrgjithėsisht e qetė kėtė javė. Dialogu, komunikimi dhe mirėkuptimi do mbizotėrojė gjatė gjithė kohės. Do ndiheni mirė dhe rehat. Ju beqarė edhe pse do keni shumė mundėsi pėr njė takim do hezitoni. Dėgjoni mė shumė atė qe iu thotė zemra. Financat do rriten papritur si me magji. Gjithsesi kjo nuk do tė thotė qė iu mund tė shpenzoni pa u menduar. Mos abuzoni me ushqimet e yndyrshme se do keni probleme shėndetėsore. Nė punė gjithēka do shkojė pėr mrekulli. Nė familje do mbizotėrojė disiplina.

Peshorja

Pasioni do tė ftohet gjatė kėsaj jave pėr tė gjithė ata qė janė nė njė lidhje. Mos u tregoni kokėfortė dhe toleroni mė shumė. Beqarėt do jenė joshės dhe do e kenė tė lehtė tė bėjnė pėr vete atė qė pėlqejnė. Me financat duhet tė tregoheni shumė vigjilentė nėse nuk doni tė mbeteni me xhepat bosh. Me shėndetin do keni disa shqetėsime. Nė punė fati do iu buzėqeshė. Situata nė familje do jetė e qetė.

Akrepi

Dėshira pėr tė qėndruar pranė partnerit/es si edhe pasioni do tė rriten gjatė kėsaj jave. Tė dy ju do bėni ēmos qė emocionet dhe kėnaqėsitė tė jenė tė shumta. Beqarėt duhet tė tregohen mė realistė dhe tė mos kėrkojnė me ngut personin e duhur. Financat do jenė mė tė mira sesa ju e kishit menduar. Mundohuni ta ruani kėtė klimė. Pėrsa i pėrket shėndetit nuk pritet tė ketė ndonjė pėrkeqėsim. Nė punė do doni tė bėni shumė gjėra dhe do gaboni rėndė. Familja do jetė e lumtur dhe e gėzuar.

Shigjetari

Gjatė kėsaj jave jeta juaj nė ēift do jetė mė e bukur dhe emocionet qė do pėrjetoni do jenė tė shumta. Partneri/ja do ketė menduar edhe pėr detajet mė tė vogla. Takimet e beqarėve do tė shumėfishohen. Gjithsesi mendohuni mirė para se t'i jepni fjalėn dikujt. Nė planin financiar shpenzoni me limit. Shėndeti do jetė pėrgjithėsisht i qėndrueshėm. Nė punė do jeni mė tė sigurtė pėr atė qė doni dhe do keni mė shumė besim tek vetja. Familja do ketė nevojė pėr ju.

Bricjapi

Gjatė kėsaj periudhe situata do jetė mė e qėndrueshme nė ēift, por gjithsesi ende do keni disa dyshime pėr tė ardhmen. Komunikimin me partnerin/en mos e humbisni pėr asnjė moment. Beqarėt nuk duhet t'iu besojnė fjalėve tė bukura sepse nė tė kundėrt do pėrballen me zhgėnjime. Pėr tė pėrmirėsuar financat duhet tė tregoheni tė matur. Shėndeti do jetė i mirė dhe do jeni nė formė. Nė punė do filloni tė realizoni projekte mjaft tė rėndėsishme. Nė familje klima do jetė e qetė.

Ujori

Dashuria e ēifteve nuk do ketė probleme gjatė gjithė javės. Madje ndjenjat do tė shprehen mė tepėr dhe komunikimi do tė shtohet. Marsi do favorizojė dashuriēkat e beqarėve. Do keni shumė sukses dhe do krijoni lidhjen qė aq shumė keni ėndėrruar. Dielli do jetė i favorshėm pėr financat. Do keni fat dhe do vendosni ekuilibrin. Shėndeti do jetė i paqėndrueshėm. Gjeni kohėn e duhur pėr t'u ēlodhur. Nė pune do ketė disa ndryshime, por mjaft pozitive pėr ju. Familja do ketė shumė nevojė pėr mbėshtetje.

Peshqit

Partneri/ja do kujdeset mė shumė pėr ju gjatė kėsaj jave dhe do iu bėjė tė ndiheni si nė ėndėrr. Mundohuni edhe ju tė tregoheni mė bashkėpunues. Beqarėt nė fund do iu gjejnė zgjidhje problemeve sentimentale. Personi i duhur do tė shfaqet para jush. Nė planin financiar do iu jepen mundėsi tė mira pėr ta pėrmirėsuar buxhetin. Shėndeti do jetė i ekuilibruar, por gjithsesi duhet tė ruani njė ekuilibėr ushqimor dhe mos e teproni me kripėn dhe yndyrėn. Nė punė ka shumė gjasa t'i realizoni ambiciet tuaja. Familja nuk do ketė asnjė problem.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
j&_BR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė