Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Parashikimi vjeshtor pėr tė gjitha shenjat e horoskopit nga Meri Shehu.

Nga data 22 Shtator nė mbrėmje ndodhi barazimi i natės dhe ditės. Nė orėn 23:00 Dielli u fut nė Peshore dhe ndodhi ekuinoksi vjeshtor.

Parashikimi vjeshtor pėr tė gjitha shenjat e horoskopit nga Meri Shehu.
Parashikimi vjeshtor pėr tė gjitha shenjat e horoskopit nga Meri Shehu.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/09/2017 18:30

Vjeshta e kėtij viti ka karakteristikat e saj. E premtja ishte dita e Afėrditės. Kjo periudhė e vjeshtės do prekė me energji zhvilluese shenjat e ajrit, Peshoren, Binjakėt, dhe Ujorin tė cilat do kenė mė shumė mundėsi ndryshimi dhe zhvillimi.

Parashikimi vjeshtor pėr tė gjitha shenjat sipas renditjes nga mė e keqja tek mė e mira:

Peshqit

Ndryshimi i situatave ju ēorienton dhe jeni disi delikatė nė kėtė periudhė pėr tė pėrballuar detyrimet ekonomike apo personale.

Gaforrja

Do pėrpiqeni tė rregulloni shumė situata tė brendshme personale ku nė njė moment delikat duket se asgjė nuk ėshtė nė rregull duke filluar dhe nga gjėrat e sigurta pėr ju, si familja.

Dashi

Do ta keni tė vėshtirė tė pėrshtateni me kushtet e reja ku fryma bashkėpunuese dhe toleranca do vihen si kriter.

Bricjapi

Do kėrkoni fuqi nė karrierė pėr tė pėrballuar sfidat qė mendoni se do vijnė, perveē pozicionit tė lartė ku shihni mundėsi tė tjera pėr ti kapėrcyer.

Demi

Do kėrkoni tė mbani fort ēdo gjė qė mendoni se keni arritur dhe nėse nuk keni asgjė pėr momentin. Kjo do jetė pėr ju mė mirė se humbja.

Luani

Do pėrpiqeni tė pėrmirėsoni aleancat me njerėzit e afėrt duke menduar se ēdo ndihmė mund tju vijė mė lehtė nga afėr sesa nga diku larg. Jeni praktik dhe ekonomik.

Shigjetari

Do forconi lidhjet dhe kontaktet me njerėz qė kanė ngritje sociale duke ju larguar zgjedhjeve spontane instiktive tė rrugės. Kjo ju ēon nė fuqizim pozitash nė lidhje me punėn dhe jetėn personale.

Virgjėresha

Do funksiononi sė brendshmi dhe sė jashtmi tashmė pasi situata e juaj ekonomike dhe strategjia juaj u jep mundėsi tė ndėrveproni.

Binjakėt

Do ēlironi pasigurinė dhe pavendosmėrinė tuaj pėr tu bėrė mė komunikues, mė tė hapur dhe mė erotik. Fantazi, krijim, dashuri, atje ku tė tjerėt do duken pak tė lodhur.

Akrepi

Do luftoni shumė sė brendshmi por kjo do tju bėjė akoma mė interesantė dhe tė rrezikshėm pasi kur tė gjithė tė mendojnė se nuk jeni mė nė lojė, pikėrisht aty ju do rilindni.

Ujori

Nėse do keni ėndrra dhe dėshira ka ardhur momenti ti pėrktheni nė sukses vetėm tė mos ngeleni tek e kaluara apo tek moralizmat e njerėve tė dėshtuar.

Peshorja

Keni kohėn tuaj nė dispozicion, ti ulni tė gjithė nė njė tryezė dhe ti ballafaqoni. Do fitoni pikė por kujdes mos kėrkoni mė shumė seē duhet nėse sė brendshmi ka mėkate.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
W1iV>

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.