Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kombinimet perfekte tė shenjave tė horoskopit

Kur ti dhe shoku/shoqja jote e ngushtė jeni bashkė, gjėrat priren tė dalin jashtė kontrollit nė kuptimin e mirė tė fjalės.

Kombinimet perfekte tė shenjave tė horoskopit
Kombinimet perfekte tė shenjave tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/11/2017 21:07

Ti mund tė kesh dikė qė tė ndihmon tė pėrballosh vendimet e gabuara dhe tė nxjerr nga situata.

Disa nga kėto shenja tė horoskopit mund tė jenė kombinime tė shoqėrisė perfekte krejtėsisht tė papritura si Bonnie dhe Clyde por pa ngjarje dramatike. Mund tė kenė karaktere komplet tė kundėrta me njėri-tjetrin por qė sė bashku krijojnė njė skuadėr tė mirė. Kėto shenja astrologjike tė horoskopit kanė cilėsitė qė tjetrit i mungojnė dhe kur kombinohen ata kompensojnė mangėsitė e shenjės tjetėr.

Duke pasur njė balancim tė natyrshėm, njėri ndėrmerr veprimin ndėrsa tjetri ka bėrė njė planifikim tė paparė. Nėse ti dhe mikja jote i bashkoni kėto aftėsi ju jeni njė forcė e pandalshme gjallate. Ose ju tė dy/dyja keni tė njėjtat cilėsi me tė cilat mund tė krijoni njė shpėrthim mbresėlėnės.

Tė gjithė kemi nevojė pėr njė bashkėpunėtor pėr planet tona. Njė mik ka guximin qė me njė lloj rrespekti dhe dashurie tė ngrihet dhe tė thotė qė po sillesh si njė idiot. Gjithashtu ėshtė i/e gatshme t'ju mbėshtesė nė ēdo gjė qė ke planifikuar, pa e patur asnjė ide tjetėr se pėr ēfarė bėhet fjalė pėrveē se duhet ta bėni atė gjė sė bashku dhe tani.

Gjej se cili ėshtė kombinimi perfekt i listuar mė poshtė i mikut/partnerit. Kombinimi mund tė tė habisė.

Dashi & Akrepi

Qė nė pamje tė parė mund tė gėrmėzosh katastrofė, njė zjarr i madh mund tė krijojė njė vullkan vdekjeprurės. Por kur kėto "femme fatales" intensive i bashkojnė idetė e tyre, janė tė pandalshme.

Ata kanė aftėsitė qė ju nevojiten pėr tė zgjidhur ēdo problem me tė cilin i pėrball jeta. Nė artrologji, Akrepit i pėlqen tė mendojė pėrpara se tė veprojė, ndėrsa Dashi ėshtė zonja e veprimit. Edhe pse mund tė mėrziten me njėri-tjetrin ata paraqesin mė tė mirėn e tyre. Akrepi e ndihmon Dashin qė tė jetė mė i vendosur dhe Dashi i sjell gėzimin e tij Akrepit duke e bėrė mė tė lehtė planifikimin e ndodhive emocionuese pėr kėnaqėsinė e tyre.

Demi & Peshorja

Duket sikur dyshja nuk do tė funksionojė pėr shkak tė fleksibilitetit tė Demit nė situata tė caktuara dhe gatishmėrisė e Peshores pėr tė krijuar harmoni.

Gjėja qė i lidh kėto dy shenja ėshtė se tė dyja e vlerėsojnė artin, gjėrat e bukura dhe udhėtimin. Peshorja i jep Demit motivimin pozitiv pėr tė startuar projektimet dhe hobet e tyre. Dhe kur Peshorja pėrballet me njė problem Demi do tė jetė aty pėr t'i dhėnė disa kėshilla tė dobishme.

Binjakėt & Gaforrja

Binjakėt dhe Gaforrja krijojnė kombinimin perfekt. Ata lidhen nga njė nivel intelektual dhe dashuria pėr tė folur pėr disa gjėra.

Gaforrja i mbulon Binjakėt me dashuri kurdo qė tė kenė nevojė. Binjakėt, nga ana tjetėr, i japin Gaforres mbėshtetje intelektuale duke bėrė ēdo gjė tė mjaftueshme pėr t'i sjellė Gaforres humorin. Sapo Binjaku kupton se Gaforrja duhet tė mbajė diēka tė fshehtė ata krijojnė njė forcė qė duhet marrė parasysh.

Luani & Bricjapi

Luani dhe Bricjapi kanė njė nuhatje tė mirė pėr biznes. Sė bashku ata do tė nxjerrin versionin mė tė mirė tė njėri tjetrit dhe do tė arrijnė sukses tė madh.

Kėto shenja nuk e kuptojnė se pėrse duhet tė veprojnė sė bashku dhe ndjejnė sikur i bėjnė gjėrat mė mirė vetė. Kur bashkė veprojnė ata mund tė jenė njė dyshe e fuqishme. Luani do tė marrė rolin e komandės nė planifikimin e festave tė tyre, ndėrsa Bricjapi preferon qė tė punojė prapa skene. Kėta tė dy do tė organizojnė njė ditėlindje tė goditur. Luani do tė sigurohet qė tė gjithė po kėnaqen ndėrsa Bricjapi do tė realizojė njė punė perfekte me ushqimin dhe dekorimet.

Virgjėresha & Ujori

Kėtyre dy shenjave u pėlqejnė pėrsosmėritė e jetės, jetesa e sofistikuar dhe gjėrat tė cilat kėrkojnė tė preken nga njė mendim i hijshėm.

Ujori ėshtė mendues origjinal i cili preferon tė veprojė shpejt mbi idealet e veta. Virgjėreshės i pėlqen tė krijojė dhe sė bashku mendojnė dhe planifikojnė gjatė rrugės. Kėto dy shenja i mbėshtesin idetė e njėri tjetrit.

Shigjetari & Peshqit

Shigjetarin dhe Peshkun i lidh shpirti i tyre humanitar. Shigjetari ėshtė njė mendimtar qė shkon aty ku e drejton zemra. Peshqit veprojnė pak mė shumė nė koken e tyre.

Kėto dy motra dėshirojnė njohuri dhe do tė shkojnė nė kėrkim tė tyre sė bashku. Peshqit do tė jetė gjithmonė njė mbrojtės i Shigjetarit duke i dhėnė mbėshtetje nė raste nevoje dhe duke e inkurajuar tė eksplorojė. Kėto gjėra e ndihmojnė Shigjetarin tė bėhet njė njeri mė fisnik.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
B/F%

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė