Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēiftet qė kanė lidhjen mė tė thellė bazuar nė shenjėn e tyre tė horoskopit

A doni tė dini nėse ai ose ajo mund tė jetė personi i duhur pėr ju dhe nėse kjo marrėdhėnie ndriēohet edhe nga yjet?

Ēiftet qė kanė lidhjen mė tė thellė bazuar nė shenjėn e tyre tė horoskopit
Ēiftet qė kanė lidhjen mė tė thellė bazuar nė shenjėn e tyre tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/01/2018 20:22

Peshorja + Akrepi

Peshorja dhe Akrepat janė miq dhe partnerė tė jashtėzakonshėm, sepse tė dy janė fshehurazi intensė. Ata qė janė tė Peshores pėrpiqen tė jenė tė dėshiruar, Akrepat janė tė fiksuar me njerėzit nė jetėn e tyre. Peshoret marrin rolin e kėshilltarėve dhe akrepat gjejnė shumė ngushėllim nė kėtė.

Sė bashku ata krijojnė kėtė harmoni tė bukur qė plotėson nevojat e tyre. Peshorja dhe Akrepi nuk duket se janė tė kombinuara menjėherė, dhe ndoshta ekziston ngurrim nė fillim, sepse interesat dhe personalitetet e tyre duket sikur janė shumė tė ndryshme. Por kur kėta dy kalojnė kohė sė bashku, ata zbulojnė se ekziston njė lidhje e vėrtetė, e papėrshkrueshme, dhe ata nuk ndihen aq mirė me asnjė person tjetėr.

Peshqit + Gaforrja

Tė njohur si dy shenjat mė emocionale dhe intuitive tė zodiakut, njė Peshk dhe njė Gaforre sigurisht e kuptojnė njėri-tjetrin. Sė bashku, ata humbasin veten nė botėn e tyre tė ēuditshme dhe gjejnė njė ndjenjė lumturie, vetėm duke e ditur se kuptohen. Tėrheqja midis tyre ėshtė menjėherė e pamohueshme.

Peshqit dhe Gaforrja janė shumė mirė sė bashku, sepse ato ekuilibrojnė njėra-tjetrėn. Gaforrja ėshtė ndjeshmėria me kėmbėt nė tokė, peshqit janė kreativė dhe intuitivė. Ato pėrfshijnė ndjeshmėrinė reciproke dhe kanė tendencė tė kenė shumė interes nė bashkimin e menjėhershėm.

Shigjetari + Dashi

Kur njė Shigjetar dhe njė Dash janė sė bashku, aventura ėshtė e pashmangshme. Tė dy dėshirojnė tė shohin mendimet e njėri-tjetrit, tė planifikojnė udhėtime dhe tė diskutojnė ēdo fakt tė ēuditshėm rreth universit. Ata janė si shpirtra binjakė intelektualė dhe ata gjejnė njėri-tjetrin me respekt duke pasur njė marrėdhėnie tė mrekullueshme.

Shigjetar dhe Dashi janė tė njohur si mendimtarė dhe individualistė. Tė dy janė tė pavarur dhe tė fortė. Tė dy admirojnė cilėsitė e tė tjerėve dhe krijojnė shpirtra tė dyfishtė.

Nėse ata janė tė pėrfshirė nė lidhje romantike, ata janė piksėsėpari miq tė mirė.

Binjakėt + Ujori

Njė Binjak dhe njė Ujor balancojnė ekstremet e njėri-tjetrit. Ndėrsa Binjakėt mund tė jenė tė pavendosur dhe disi "nė ajėr", Ujori ėshtė i vendosur dhe konkret. Ata vėrtet kanė nevojė pėr njėri-tjetrin pėr tė arritur qėllimet e tyre.

Ky ēift funksionon sepse, nėn sipėrfaqe, ata kanė qėllime tė ngjashme. Nė fund tė fundit, njė Ujor dėshiron vetėm tė jetojė njė jetė me cilėsi dhe ekuilibėr dhe njė nga Binjakėt dėshiron tė njėjtėn gjė, edhe pse tė dyja janė shumė tė ndryshme, nė mėnyrėn se si pėrpiqen pėr tė arritur kėtė qėllim. Dhe nė fund, ata kanė nevojė pėr njėri-tjetrin pėr t'u mbėshtetur dhe pėr tė lėvizur.

Virgjėresha + Demi

Njė Virgjėreshė dhe njė Dem janė njė kombinim i bėrė nė parajsė. Tė dy janė shenja tė tokės dhe balancojnė dėshirat e tyre nė njė mėnyrė idealiste. Ata janė miq tė pabesueshėm dhe bashkėpunėtorė biznesi, ata kurrė nuk janė ndjerė aq tė kuptuar si me njėri-tjetrin. Virgjėresha do tė frymėzohet nga qasja e sigurt e Demit nė jetė (dhe shija e madhe). Do tė jetojnė vetėm duke qenė nė shoqėrinė e dikujt qė i admiron aq shumė. Demi dhe virgjėresha e ndihmojnė njėri-tjetrin, argėtohen dhe janė tė vetėdijshėm pėr atė qė ka rėndėsi vėrtetė nė jetė.

Gaforrja + Peshorja

Gaforret dhe Peshoret janė shokė tė vėrtetė nė shpirt. Kur Gaforrja ėshtė emocionale, Peshorja ėshtė e balancuar. Kur Peshoret kanė nevojė pėr tė, Gaforrja do tė jetė e lumtur t'i japė tė gjithė dashurinė dhe qė dėshiron (madje edhe nė miqėsi!). Kėta dy janė miqtė mė tė mirė natyrorė dhe kanė njė mėnyrė tė thjeshtė tė tė jetuarit sė bashku.

E vėrteta ėshtė se ata janė krijesa thellėsisht emocionale qė gjejnė rehati nė njerėz tė tjerė qė i kuptojnė ato dhe gjithashtu duan tė punojnė pėr tė jetuar mė mirė. Sė bashku, ato janė tė paepur. Ata janė ēifte romantike, martohen shpejt. Ata nuk e humbasin kohėn: i bėjnė gjėrat zyrtare dhe fillojnė njė jetė sė bashku.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
$QW6/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.