Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 fraza qė mund tė shkatėrrojnė njė miqėsi.

Tė gjithė e dimė qė njė fjalė qė thuhet nuk mund tė tėrhiqet mbrapsht. Por ne pėrsėri u themi gjėra shokėve tanė pėr tė cilat pendohemi mė vonė.

Tė gjithė e dimė qė njė fjalė qė thuhet nuk mund tė tėrhiqet mbrapsht.
Tė gjithė e dimė qė njė fjalė qė thuhet nuk mund tė tėrhiqet mbrapsht.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/12/2016 18:07

Ne do ndajmė me ju njė listė me frazat qė mund tė lėndojnė shokun tuaj. Por ne gjithashtu ju tregojmė sesi ti thoni kėto gjėra nė njė mėnyrė tjetėr pėr ta bėrė miqėsinė mė tė fortė.

Fraza e parė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Ti e quan kėtė njė problem? Mua mė ndodhi diēka shumė mė e keqe.

Ēfarė duhet thėnė: Nėse ke nevojė pėr ndihmė, un jam kėtu pėr ty.

Fraza e dytė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Ti sillesh shumė ēuditshėm.

Ēfarė duhet thėnė: Ti nuk je si ēdo njeri tjetėr, ti mė suprizon gjithmonė.

Fraza e tretė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Mė ke harruar, as s'mė ke telefonuar fare.

Ēfarė duhet thėnė: Kemi kohė qė nuk jemi parė! Mė ke munguar! Duhet tė takohemi patjetėr.

Fraza e katėrt

Ēfarė nuk duhet thėnė: Ke folur pėr biznesin tėnd pėr njė kohė shumė tė gjatė. Ėshtė koha pėr veprim tani.

Ēfarė duhet thėnė: Gjėrat e reja janė shumė tė frikshme. Por jam shumė i sigurt qė ti ke tė gjitha gjėrat e nevojshme pėr tė pasur sukses.

Fraza e pestė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Ti do ta kalosh pikėllimin tend. Mbi tė gjitha jeta vazhdon.

Ēfarė duhet thėnė: As nuk mund ta imagjinoj si ndihesh, por duhet tė dish qė jam gjithmonė kėtu pėr ty.

Fraza e gjashtė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Nuk mund tė besoj qė ti nuk po e bėn dot kėtė gjė. Unė e bėra.

Ēfarė duhet thėnė: Ti je shumė mirė edhe pa e bėrė diēka. Por nėse ke nevojė pėr ndihmė mė thuaj.

Fraza e shtatė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Ti je njė supermama! Si ia del me 3 fėmijė?

Ēfarė duhet thėnė: Do tė vij nesėr tė rri me fėmijet, qė ti tė mund tė pushosh.

Fraza e tetė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Ti ke depresion? Mblidhe veten.

Ēfarė duhet thėnė: E di qė gjėrat janė tė vėshtira pėr ty. E kam kaluar edhe unė kėtė gjė. Le tė dalim bashkė nesėr.

Fraza e nėntė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Kjo ėshtė tipike e jotja. Ndonjėherė nuk arrin ta kontrollosh fare gjuhėn.

Ēfarė duhet thėnė: Dėgjo, tani mė duket sikur gjithēka mė bezdis.

Fraza e dhjetė

Ēfarė nuk duhet thėnė: Do tė takohemi, por pėr momentin jam shumė i zėnė.

Ēfarė duhet thėnė: Mė vjen keq nuk mundem. Mund tė takohemi nė X vend, nesėr?

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
L>`O"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė