Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė parashikon astrologjia pėr dashurinė gjatė kėtij viti?

Ēdo tė ndodhė nė jetėn tuaj kėtė vit? Ja ēfarė parashikon Horoskopi i dashurisė...

Ēfarė parashikon astrologjia pėr dashurinė gjatė kėtij viti?
Ēfarė parashikon astrologjia pėr dashurinė gjatė kėtij viti?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/02/2018 13:43

Ky lloj horoskopi jep parashikime pėr jetėn tuaj tė dashurisė. Njerėzit janė krijesa kurioze qė duan tė dinė gjithēka paraprakisht, dhe padyshim qė dashuria ėshtė njė nga prioritetet nė listėn e tyre.

Dashi

Ky vit ka pėr t'u shoqėruar me romanca tė shumta pėr shenjėn tuaj. Do tė pėrfshiheni nė histori tė ndryshme veēse kini parasysh diēka: kujdes me kė e harxhoni gjithė atė energji. Mbase po humbisni kohė me dikė tė papėrshtatshėm. Sidoqoftė, nuk jua kemi frikėn. Njė Dash pėrherė e merr situatėn nė kontroll.

Demi

Ka ardhur koha tė njihni njerėz tė rinj dhe pse jo, tė bini nė dashuri. Lėreni dashurinė t'ju udhėheqė. Nga ana tjetėr, kushdo qė ėshtė nė njė marrėdhėnie do tė ketė pėrgjithėsisht mirėkuptim me partnerin.

Binjakėt

Kushtojini rėndėsi mėnyrės se si i trajtoni tė tjerėt dhe se si ju trajtojnė. Kini parasysh: komunikimi ėshtė gjithēka! Pėrqendrohuni nė njė person, kushtojini rėndėsi lidhjes shpirtėrore dhe mos u merrni me vogėlsira.

Gaforrja

Je aty ku do tė dojė tė ishe, Gaforre! Me mirėsinė dhe optimizmin e Jupiterit nė krah sektori juaj i dashurisė do tė shkėlqejė. Ėshtė koha po ashtu qė disa shpirtra tė vetmuar tė gjejnė gjysmėn e tyre.

Luani

Me Neptunin nė zonėn tuaj tė intimitetit, lidhja shpirtėrore dhe energjia do tė jenė kryefjala. Kozmosi po ju sfidon me disa vėshtirėsi tė vogla por ama po ju shtyn drejt rrugės sė duhur.

Virgjėresha

Dashuria do tė luajė pa diskutim njė rol vendimtar nė jetėn tuaj. Ėshtė koha tė ndaloni dhe tė analizoni se si po i shprehni ndjenjat tuaja ndaj personit tjetėr.

Peshorja

Eklipsi diellor kėtė vit do t'ju bashkojė me shpirtin tuaj Binjak, tė lidhur apo beqarė qofshit. Me ndihmėn e Uranit ju keni mundur tė ndryshoni mendimin dhe tė hyni nė zemrat e shumė njerėzve.

Akrepi

Koha pėr ndryshim, Akrep. Urani do tė sjellė ndryshime dhe pak kaos nė gjendjen tuaj emocionale. Ēfarė dėshiruat dikur, nuk e dėshironi mė tani. Do ta gjeni veten tė surprizuar nga personat pas tė cilėve do tė jeni tė dhėnė.

Shigjetari

Bėhuni gati pėr ca shkėndija tė reja. Kėtė vit do ta gjeni veten duke pėrjetuar ndjesi si kurrė mė parė.

Bricjapi

Ėshtė momenti i duhur tė punoni mė shumė me veten dhe tė ēliroheni nga komplekset nė dashuri. Bėjini vetes tė gjitha pyetjet qė keni dashur t'i bėni dhe merreni pėrgjigjen nga vetė ju. Lėreni shpirtin tė lirė dhe dashuroni.

Ujori

Njė marrėdhėnie e dėshtuar nuk ka pėrse t'ju mbajė peng. Koha pėr tė mbyllur njė kapitull dhe pėr tė nisur njė tė ri, gjithė lumturi.

Peshqit

Ėshtė njė vit shumė i mirė pėr ju, nga ana dashurore. Eklipsi diellor i korrikut do t'ju hapė rrugėn drejt dashurisė dhe kėnaqėsisė. Do ta gjeni veten tė dhėnė tmerrėsisht shumė pas dikujt. Dikush do tė ketė flutura nė stomak.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
1BVfG

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė