Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si duhet ta kaloni Natėn e Vitit tė Ri bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?

Keni bėrė plane? Ja si tė kaloni mbrėmjen e Vitit tė Ri sipas shenjės tuaj tė horoskopit.

Si duhet ta kaloni Natėn e Vitit tė Ri bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Si duhet ta kaloni Natėn e Vitit tė Ri bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/12/2017 12:36

Nata e Vitit tė Ri vjen gjithmonė me pritshmėri tė larta. Nėse nuk e keni vendosur ende se ku do e kaloni natėn pasi tė ketė kaluar mesnata, ne ju sugjerojmė disa ide bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.

Dashi

Ndizni fishekzjarre dhe frikėsoni njerėzit nėpėr rrugė, por nė tė njėjtėn kohė edhe duke u argėtuar me miqtė.

Demi

Vishni rrobat mė tė shtrenjta dhe mos ju ndani ushqimit dhe verės edhe pas mesnatės.

Binjakėt

Rrethohuni nga njė turmė artistėsh nė njė festė nė shtėpi ku nuk mungon shampanja dhe muzika jazz.

Gaforrja

Pėrfshihuni nė njė bisedė tė nxehtė nė cepin e njė clubi me dikė qė sapo e keni njohur, ose qėndroni nė shtėpi.

Luani

Ēmenduni dhe kėrceni gjithė natėn nėn muzikėn e Diplo. Edhe kur tė gjithė tė jenė tė lodhur ju mos ndaloni.

Virgjėresha

Mos hezitoni t'i merrni kufjet DJ dhe tė jeni ju nė vend tė tij. Nė fund tė fundit kėto janė avantazhet e tė pasurit shumė njohje.

Peshorja

Veshje elegante, muzikė live, gota pijesh nė dorė dhe njė vend ku jeni tė rrethuar vetėm nga njerėz tė bukur qė nuk rreshtin sė kėrcyeri.

Akrepi

Gjeni vendin mė tė fshehur ku ka vetėm muzikė Rock, Jack Daniels dhe njė banakier shumė joshės.

Shigjetari

Maskohuni, flisni me njerėz tė panjohur dhe shpalosni talentin tuaj nė njė festė tė ēmendur karaokeje.

Bricjapi

Gjeni VIP-in e vendit ku ndodheni dhe flirtoni me tė gjithė natėn.

Ujori

Bėni xhiron e klabeve tė qytetit duke ftuar sa mė shumė njerėz tė bashkohen me ju.

Peshqit

Merrni makinėn dhe mblidhni njerėz pėr tė kaluar njė natė tė gjatė nėn tingujt e muzikės sė radios pranė detit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\IBh5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė