Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 kujtesa tė rėndėsishme pėr sfidat e jetės.

Sfidat e jetės janė tė shumta dhe shpesh tė vėshitra. Kur pėrballemi me sfida kemi gjithmonė nevojė pėr disa kėshilla motivuese, disa prej tė cilave ne i sjellim sot pėr ju.

Sfidat e jetės nuk janė krijuar pėr t'ju paralizuar, ato janė krijuar pėr t'ju ndihmuar tė zbuloni kush jeni.
Sfidat e jetės nuk janė krijuar pėr t'ju paralizuar, ato janė krijuar pėr t'ju ndihmuar tė zbuloni kush jeni.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/08/2016 15:30

1. Ju nuk mund ti ndryshoni njerėzit e tjerė.

2. Njė gabim nuk ėshtė njė gabim nėse ju mėsoni dhe rriteni prej tij.

3. Duke menduar dhe u shqetėsuar shumė ju do te krijoni probleme nė vend qė ti zgjidhni ato.

4. Disa gjėra nuk do tė shkojnė nė mėnyrėn qė doni ju, por ndonjėherė kjo ėshtė njė gjė e mirė.

5. Miqėsitė janė tė rėndėsishme nė cilėsi dhe jo nė sasi.

6. Njeriu ėshtė njė qėnie e fortė qė e gjen forcėn brenda vetes pėr tė kaluar ēdo sfidė. Kurrė mos u dorėzoni.

7. Ju evoloni dhe rriteni gjatė gjithė kohės.

8. Lumturia e vėrtetė vjen nga vetja dhe jo nga njerėzit e tjerė.

9. Ju nuk jeni pėrgjegjės pėr lumturinė e tė tjerėve.

10. Gjithēka ndodh pėr njė arsye.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Xc:,F

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.