Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit mė besnikė bazuar nė astrologji janė...

Shenjat e mėposhtme pėrgjithėsisht kanė tendencė tė kenė nevojė dhe dėshirojnė njė marrėdhėnie tė gjatė e tė qėndrueshme. Kjo nuk do tė thotė qė ēdo individ gjithmonė do tė jetė besnik ndaj ndonjė partneri tė caktuar. Kėrkesat e tyre emocionale duhet tė plotėsohen...

Njerėzit mė besnikė bazuar nė astrologji janė...
Njerėzit mė besnikė bazuar nė astrologji janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/12/2017 23:03

Demi (20 Prill - 20 Maj)

Demit i pėlqen "rehatia e krijesės sė tij" dhe ėshtė shumė sensual. Ai lulėzon nė stabilitet dhe zakonisht ėshtė jashtėzakonisht i besueshėm dhe besnik. Demat janė planifikues tė mėdhenj dhe gjithmonė shohin pėrpara, tė gatshėm pėr tė trajtuar ēdo problem qė mund tė lindė nė jetėn e tyre, pėrfshirė pengesat e mundshme nė martesėn ose marrėdhėniet e tyre.

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Nga tė 12 shenjat, Gaforrja ėshtė mė e shqetėsuara pėr njė marrėdhėnie tė sigurt dhe tė dashur. Gaforrja e do shtėpinė dhe familjen dhe nuk ėshtė e lumtur nėse nuk ka lidhje tė thella emocionale. Gaforrja ėshtė zakonisht shumė ushqyese dhe ka tendencė tė kujdeset mirė pėr tė gjithė ata qė do.

Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Virgjėreshat janė tė ndjeshėm, kreativė dhe kanė tendencė tė jenė intuitive kur bėhet fjalė pėr ndjenjat dhe nevojat e tė tjerėve. Ata zakonisht janė shumė mbėshtetės tė miqve dhe tė dashurve, gjithmonė tė gatshėm pėr tė siguruar njė "sup pėr tė qarė". Virgjėresha shpesh ėshtė njė partner i mrekullueshėm i jetės.

Peshorja (23 Shtator - 22 Tetor)

Kjo shenjė kėrkon paqe dhe harmoni (sidomos nė marrėdhėnie) pėr shkak tė njė dėshire tė lindur pėr drejtėsi. Ata tė Peshores janė krijues dhe shumėplanėsh, dhe kur problemi nxjerr kokėn e tij tė shėmtuar nė njė marrėdhėnie, Peshorja shpesh i largohet botės sė saj tė vogėl pėr tė zgjidhur gjėrat. Zakonisht njė dashnor entuziast, Peshoret priren tė jenė tė besueshėm dhe besnikė.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Bricjapi e do stabilitetin, veēanėrisht nė njė marrėdhėnie. Shumica e Bricjapėve e kuptojnė se suksesi nė ēfarėdo forme kėrkon punė dhe vendosmėri tė madhe, dhe Bricjapi nuk ka frikė nga asnjėra. Kur lindin pengesa nė njė marrėdhėnie, siē ndodh gjithmonė, Bricjapi ka durimin e duhur pėr tė bėrė qė gjėrat tė zgjidhen.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
b3R9W

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė