Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

7 mėnyra praktike pėr tė rritur forcėn e trurit tuaj para punės

Shumica prej nesh pėrballen me sfida tė shumta gjatė ditės. Punėt e panumėrta qė bėhen pėr tė qenė tė suksesshėm nė tė gjitha fushat kėrkojnė forcė dhe optimizėm.

Disa mėnyra praktike pėr tė rritur forcėn e trurit tuaj para punės
Disa mėnyra praktike pėr tė rritur forcėn e trurit tuaj para punės
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/09/2016 23:15
Por pėr fatin tonė tė mirė, ka disa gjėra tė vogla qė ne duhet ti bėjmė ēdo ditė pėr tė pėrmirėsuar punėn e trurit dhe aftėsinė pėr tė mbajtur mend.

Kėtu ju tregojmė 7 ide qė duhet ti provoni para se tė kryeni njė detyrė tė rėndėsishme:

Lexoni njė libėr.

Bėni disa ushtrime fizike.

Meditoni.

Dėgjoni ose luani muzikė klasike.

Luani njė lojė tė shpejtė me bazė logjike.

Bėni njė listė mirėnjohje.

Flini gjumė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
TWC:V

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.