Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kush ju duket i pasur? Zgjedhja juaj flet shumė...

Shumica e njerėzve shumė lehtė mund tė arrijnė nė konkluzione se kush ėshtė i pasur dhe i varfėr, gjithmonė duke parė vetėm pamjen fizike.

Kush ju duket i pasur? Zgjedhja juaj flet shumė...
Kush ju duket i pasur? Zgjedhja juaj flet shumė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/11/2017 17:10

Me kėtė trik psikologjik, ju do tė zbuloni se cili nga kėta tre persona ėshtė i pasur. Nė bazė tė fotografisė qė do tė zgjedhni, shumė gjėra do tė zbulohen pėr karakterin tuaj.

Familja

Pėr ju, pasuria ka kuptim tė gjėrė. Ju e dini se paratė janė mjet jetese dhe pėrpiqeni qė tė fitoni aq sa duhet, nė mėnyrė qė njerėzit afėr jush tė jenė tė lumtur. Ju jeni shumė tė vetėdijshėm qė ju duhen kursime "pėr ditė tė zeza". Nė parim, ju jeni nė gjendje tė kurseni para dhe e dini se cilat janė vlerat themelore nė jetė: dashuria, familja, mirėsia dhe mbėshtetja e ndėrsjellė.

Djali me qen

Pasuritė dhe fuqia e sinonimeve janė ato qė ju karakterizojnė. Ju keni njė karakter rezitues dhe jeni lider pėr tė tjerėt. Ndonjėherė ju vjen nė majė tė hundės qė pikėpamjet e njerėzve tė tjerė dallojnė nga tė tuajat. Ju gjithmonė e thoni atė qė e mendoni. Megjithatė, jeni gati tė ndihmoni ata qė janė nė nevojė.

Vajza

Pėr ju ėshtė shumė e rėndėsishme se ēfarė mendojnė tė tjerėt. Ju pėlqen kur ju lėvdėrojnė dhe kur ju admirojnė, por nganjėherė dini tė jeni shumė tė edukuar dhe tė pėrqendruar. Rrallė krijoni marrėdhėnie tė thella me njerėzit. Njiheni si person optimist dhe i gjallė, qė e do jetėn. Pėr ju, paraja ėshtė diēka qė fitohet lehtė dhe qė do shpenzuar shpejt.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
E`CBG

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė