Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Intuitėn mė tė zhvilluar bazuar nė astrologji e kanė...

Shenja e zodiakut ėshtė si njė dritare e personalitetit qė zbulon tiparet mė tė fshehta tė karakterit tė njė personi lindur nėn atė shenjė.

Intuitėn mė tė zhvilluar bazuar nė astrologji e kanė...
Intuitėn mė tė zhvilluar bazuar nė astrologji e kanė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/12/2017 20:07

Tre nga dymbėdhjetė shenjat e horoskopit kanė shumė tė zhvilluar intuitėn! Tė kesh njė intuitė tė fortė ėshtė njė dhuratė e mrekullueshme dhe zėri i brendshėm u flet vetėm kėtyre shenjave shumė qartė!

Akrepi

Ju keni aftėsinė pėr tė zbėrthyer personalitetin e tjetrit qė nė takimin e parė dhe tė zbuloni synimet e tyre tė vėrteta. Jeni tė kujdesshėm me njerėzit qė takoni pėr herė tė parė pasi duhet tė dėgjoni intuitėn tuaj, nėse duhet tė vazhdoni me hapa tė vegjėl apo ta ēoni pėrpara njė marrėdhėnie. Jeni tė aftė tė dalloni kur dikush nuk tregohet i sinqertė me ju dhe ka qėllime negative ndaj jush.

Shigjetari

Shigjetari e ka shumė tė zhvilluar intuitėn kur janė nė njė gjendje meditimi dhe reflektimi. Duhet tė dilni nga kaosi pėr tė marrė njė vendim dhe nė momentin kur jeni nė qetėsi arrini tė degjoni intuitėn tuaj. Natyra juaj implulsive turbullon intuitėn tuaj dhe shpesh herė mund tė nxitoheni vetėm sepse nuk arrini tė dėgjoni zėrin e brendshėm.

Peshqit

Peshqit ėshtė shenja e tretė dhe e fundit qė ka shumė tė zhvilluar intuitėn. Ėshtė njė shenjė mendimtare qė ndjek zemrėn! Mė shumė se logjikės i beson intuitės, e mirė bėn, sepse rrallė herė mund ta lėrė nė baltė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
:W9G

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.