Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mashkulli PERFEKT i pėrket shenjės sė...

Nuk doni njė mashkull tė paparashikueshėm, i cili nuk i shpreh as ndjenjat dhe emocionet dhe kėrkoni njė partner tė qėndrueshėm pėr njė lidhje afatgjate. Kėtė dilemė tė madhe ua zgjidh horoskopi.

Mashkulli PERFEKT i pėrket shenjės sė...
Mashkulli PERFEKT i pėrket shenjės sė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 21/11/2017 22:06

Zgjidhni njė mashkull "Dem" dhe nuk do tė zhgėnjeheni.

Besimi qė ka njė mashkull Dem e shndėrron atė nė njė individ sharmant, por ai nuk ėshtė aspak krenar si luani apo llafazan si Shigjetari.

Demat janė partnerė tė fortė dhe kurajozė. Ata janė gjithashtu tė matur dhe gjithmonė me kėmbė nė tokė edhe si shenja e parė e tokės qė janė. Demat kanė besim nė njohuritė e tyre dhe perfeksionohen nė fushėn e financave dhe atė imobiliare. Ata janė tė ndėrgjegjshėm pėr sharmin e tyre dhe pasionin.

Me paratė, personat e kėsaj shenje, janė tė kujdesshėm dhe tregohen kursimtarė. Nė ēdo sitautė demat tėrheqin vėmendjen e tė tjerėve sepse kanė mėnyrėn e tyre pėr tė vepruar, nuk janė tė paduruar dhe janė socialė. Edhe me pak para, demat mund tė bėjnė shumė gjėra mė mirė se tė tjerėt sepse ata shohin fillimisht cilėsinė e gjėrave.

Njė partner Dem ėshtė shumė mbrojtės, dinamik dhe plot ritėm. I udhėhequr nga Venusi, ai ėshtė seksual, por nga ana tjetėr edhe kokėfortė e kėmbėngulės. Nėse doni tė njihni lumturinė dhe tė keni njė jetė harmonike duhet tė zgjidhni patjetėr njė person tė shenjės sė Demit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
S[a5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.