Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė kanė shumė fat nė dashuri dhe nė lojė janė...

Njihuni me 2 shenjat e horoskopit qė kanė fat si nė dashuri dhe nė lojė

Shenjat e horoskopit qė kanė shumė fat nė dashuri dhe nė lojė janė...
Shenjat e horoskopit qė kanė shumė fat nė dashuri dhe nė lojė janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/01/2018 15:17

Sa herė ju ka ndodhur tė jeni dėshmitarė tė lumturisė sė familjarėve dhe miqve tuaj, ndėrkohė qė nė jetė tuaj gjithēka ėshtė mė kaotike se kurrė mė parė?

Njė shprehje e urtė thotė qė kush ka fat nė lojė, nuk ka fat nė dashuri, por nė rastin e tre shenjave tė mėposhtme fati ėshtė faktori vendimtar qė ėshtė gjithmonė nė anėn e tyre, sidomos kur bėhet fjalė pėr ēėshtjet sentimentale.

Dy shenjat e zodiakut mė me fat nė dashuri

Dashi

Personat e shenjės se Dashit njihen pėr karakterin e tyre luftarak dhe pėr vullnetin e paepur qė mesa duket ėshtė njė armė e fortė, e mbėshtetur edhe nga yjet. Dashi e kėrkon fatin me tė gjithė mėnyrat e mundshme dhe kjo kėmbngulje shpeshherė shpėrblehet pasi ata marrin gjithmonė atė qė dėshirojnė.

Demi

Nė pamje tė parė Demi ėshtė njė shenjė e ndjeshme dhe e brishtė, por pas tij fshihet njė ndėr shenjat mė tė forta tė zodiakut. Demi ėshtė i gatshėm tė bėjė ēdo gjė pėr njerėzit, ndonėse nuk ka shumė pėr tė bėrė pasi yjet janė treguar zemėrgjerė me tė duke e bekuar me shumė fat. Kur partneri ka nevoje pėr ta, ata bėjnė gjithēka qė t'i mbėshtesin. Pėr kėtė arsye duhet ta ndieni veten me fat nėse keni nė krah njė Dem.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>7_AM

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė