Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika astrologjike tė shenjės sė Gaforres.

Gaforrja ėshtė shenja e 4 e zodiakut. Numri 4 pėrfaqėson stabilitetin dhe jetėn familjare. Kjo ėshtė arsyeja pėrse Gaforret janė mbrojtėse ndaj tė dashurve dhe shtėpisė sė tyre.

20 karakteristika astrologjike tė shenjės sė Gaforres
20 karakteristika astrologjike tė shenjės sė Gaforres
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/09/2016 21:43

Gaforrja udhėhiqet nga Hėna dhe kjo ėshtė arsyeja pėrse ato udhėhiqen nga emocionet e tyre dhe tė njerėzve pėrreth tyre.

Simboli i shenjės sė Gaforrės ėshtė Guacka e Gaforres. Sepse ata i mbajnė miqtė dhe tė dashurit e tyre poshtė pjesės sė fortė qė gjendet nė siperfaqe tė tyre, pėr ti mbrojtur ata dhe pėr ti bėre ata tė ndihen tė sigurtė.

Gaforrja ėshtė gjithashtu shenjė Kardinale. Si shenja e parė nė sezonin e tyre, ato janė lider tė lindur natyralė, por Gaforret udhėheqin nė njė mėnyrė shumė tė qetė.

Karakteristikat astrologjike tė shenjės sė Gaforres.

1. Njė shenjė uji, qė do tė thotė qe jane shume imagjinare dhe krijues.

2. Paraqitje fizike natyrale dhe shumė intuitivė.

3. Fokusohet nė mbrojtje, kujdesje dhe komfort pėr njerėzit e dashur.

4. Njihen si pėrballues tė pengesave dhe i harrojnė gjėrat e sė shkuarės.

5. Duke qenė njė shenjė Kardinale ata kanė tendencėn tė jenė vetė motivues dhe me iniciativė.

6. Gaforret njihen si nėna tė mrekullueshme dhe posedon aftėsi natyrale prindėrimi.

7. Motoja e tyre ėshtė: Unė Ndjej.

8. Gaforret do tė luftojnė deri nė fund pėr ata qė duan.

9. Shumė tė mėshirshėm dhe dashamirės.

10. Tėrhiqen nė guacken e tyre mbrojtėse kur janė tė trishtuar ose tė lėnduar.

11. Shpesh janė themeli i shtėpisė dhe familjes.

12. Shumė tė ndjeshėm dhe me humor tė lėkundshėm.

13. Kanė njė ndjenjė tė lindur pėr biznes.

14. Ndjenjat e tyre lėndohen shumė shpejt.

15. Tėrhiqen nga: Akrepi, Bricjapi, Peshqit.

16. Shpesh tė turpshėm, tė pasigurt dhe tė vetė ndėrgjegjshėm nė situatat e reja.

17. Nuk tėrhiqen nga: Binjakėt, Dashi, Shigjetari.

18. Shumė empatike dhe ndjejnė ndjenjat e tė tjerėve.

19. Ka njė shtėpi tė rehatshme, tė ngrohtė dhe mikpritėse.

20. Zonat e trupit qė i kanė tė ndjeshme: Gjiri, Diafragma, Stomaku, Lėkura.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?(F1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.