Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

7 arsyet pse kjo shenjė e horoskopit ėshtė mė e mira.

Zbuloni nėse jeni ju personat mė tė mirė tė zodiakut!

Ata kanė lindur fitues si nga bukuria ashtu edhe nga zemra e tyre e madhe.
Ata kanė lindur fitues si nga bukuria ashtu edhe nga zemra e tyre e madhe.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/09/2017 14:48

Ata kanė lindur fitues si nga bukuria ashtu edhe nga zemra e tyre e madhe. Por pėrtej kėsaj, janė 7 gjėra qė personat me shenjėn e horoskopit Peshore i bėjnė mė mirė se tė tjerėt.

Ja cilat janė ato:

1. Tė mbrojnė dhe tė ndihmojnė ata qė kanė mė pak fat, qė kanė mė shumė nevojė.

2. Shohin tė gjitha anėt e njė historie.

3. Bėjnė kompromis pėr tė mirėn e grupit.

4. Kujdesen pėr shėndetin e tė tjerėve.

5.E bėjnė ambjentin pėrreth mė tė bukur seē ėshtė, e gjallėrojnė.

6. Vendosin paqe mes armiqve.

7. Bėjnė qė ēdokush tė ndihet i rėndėsishėm dhe i respektuar.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
V"d_S

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė