Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė pėrshkrimi mund ti vendosni fotove tuaja nė rrjetet sociale gjatė Vitit tė Ri?

Nėse po vrisni mendjen ēfarė pėrshkrimi t'i vendosni fotos nė Instagram pėr "Vitin e Ri", hidhini njė sy kėtyre 10 shprehjeve.

Ēfarė pėrshkrimi mund ti vendosni fotove tuaja nė rrjetet sociale gjatė Vitit tė Ri?
Ēfarė pėrshkrimi mund ti vendosni fotove tuaja nė rrjetet sociale gjatė Vitit tė Ri?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/01/2018 16:06

Kudo qė jeni, jemi tė sigurtė qė telefoni juaj mbushet me shumė foto. Disa nga kujtimet mė tė mira tė vitit bėhen kėtė natė dhe do tė mbahen mend gjatė.

Por njė nga problemet mė tė mėdha tė mbrėmjes ėshtė zgjedhja e fotos ose fotove qė do postojmė nė Instagram, por mė tepėr ėshtė edhe pėrshkrimi i tyre.

Lidhur me kėtė, Perspekti ju sjell 10 pėrshkrimet mė interesante tė cilat janė marrė te faqja e njohur, Elitedaily.

1. 365 ditė tė reja, 365 justifikime tė reja. ("365 new days, 365 new excuses.")

2. Shumė njerėz e shohin vitin e ri si nje fillim tė ri pėr zakonet e vjetra. ("Many people look forward to the New Year for a new start on old habits.")

3. VITI: Njė periudhė e mbushur me 365 zhgėnjime. ("YEAR: A period of 365 disappointments.")

4. Unė jam ende i njėjti person qė isha nė fillim tė kėtij viti, vetėm se me mė shumė vėmendje. ("I'm still the same person I was at the beginning of this year, just more highlight." )

5. Nuk do ishte njė Vit i Ri nėse nuk do tė kisha pendime. ("It wouldn't be New Year's if I didn't have regrets.")

6. Shpresoj qė problemet e tua tė zgjasin aq sa zgjasin vendimet e tua pėr njė vit tė ri.( "May all your troubles last as long as your New Year's resolutions!")

7. Dėshira ime pėr vitin e ri ėshtė qė tė mos harroj tė shkruaj 2018 nė vend tė 2017. (My New Year's resolution is to remember to write "2018" instead of "2017".")

8. Dėshira ime pėr 2018 ėshtė qė tė gjithė tė marrin atė ēfarė meritojnė. ("This year, my wish is that everyone gets what they deserve in 2018." *)

9. Njė dolli pėr ata qė na duan, pėr ata qė na kanė humbur dhe pėr bastardėt me fat qė do na takojnė kėtė vit. ("Cheers to the people who love us, the losers who lost us, and the lucky bastards who get to meet us this year.")

10. Dėshira ime pėr kėtė vit ėshtė qė tė jem mė optimiste duke mbajtur nė dorė njė gotė gjysmė tė mbushur me rum, vodka ose whiskey. (My New Year's resolution is to be more optimistic by keeping my cup half-full with either rum, vodka, or whiskey.)

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=!7'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė