Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tri mėnyra tė provuara nga psikologėt se si t'i bėni tė tjerėt tė bien nė dashuri me ju.

Jeni ende "single"? Me shumė pak mundim mund tė ndryshoni statusin tuaj sa hap e mbyll sytė.

Jeni ende
Jeni ende "single"? Me shumė pak mundim mund tė ndryshoni statusin tuaj sa hap e mbyll sytė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/09/2017 19:45

Edhe pse dashuria shpesh ėshtė diēka qė lind vetvetiu, ne kemi mundėsi ta stimulojmė me disa taktika qė janė tė provuara pėr tė garantuar sukses edhe nga psikologėt.

Jini tė hapur! (Kur bisedoni, tregoni nga vetja juaj, jepuni mundėsi tė tjerėve t'ju njohin se si jeni. 79% e meshkujve preferojnė vajzat qė flasin pėr veten dhe nuk tregohen tė mbyllura.)

Bėni kontakt me sy. (Nėse dini t'i pėrdorni siē duhet, sytė mund t'ju flasin e mund tė dėrgojnė mesazhe mė shumė nga sa mund tė bėjnė fjalėt. Luani me to dhe pėrdorini si armėn tuaj mė tė fortė.)

Thoni vazhdimisht faleminderit! (Mos harroni kurrė tė jeni tė edukuar, nė ēdo rast tė mundshėm. Njerėzit e vlerėsojnė shumė tė qenit tė edukuar, sidomos nė ditėt e sotme.)


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
hj%fJ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė