Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si do tė jetė periudha e Vitit tė Ri pėr shenjat e horoskopit?

Periudha e fundvitit ėshtė mė e bukura pėr pjesėn mė tė madhe tė njerėzve, pėr shkak tė atmosferės sė festave dhe ngrohtėsisė qė krijohet brenda familjes, kur jashtė bėn ftohtė.

Si do tė jetė periudha e Vitit tė Ri pėr shenjat e horoskopit?
Si do tė jetė periudha e Vitit tė Ri pėr shenjat e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/12/2017 20:45

Nė kėtė periudhė njerėzit janė mė tė predispozuar qė tė bėjnė ndryshime nė jetėn e tyre. Pėr kėtė arsye vjen edhe parashikimi nga astrologia e njohur Meri Shehu, e cila njofton tė gjithė ndryshimet pėr shenjat e horoskopit, para festave.

Sipas saj shumė ndryshime tė mėdha priten pėr tė gjitha shenjat duke filluar qė nga dita e sotme.

Ajo parashikon:

Pak para festave dhe Mėrkuri, Plutoni dhe Saturni po bashkojnė fuqitė e tyre pėr tė dhėnė njė Mesazh Diturie dhe Sofik. Kėto ditė ku tė gjithė bėjnė llogaritė e vitit, Merkuri i kundėrt nė Shigjetar kėrkon ta kthejmė vėmendjen nė tė shkuarėn e largėt dhe tė afėrt.

Ajo ēfarė duam tė kuptojmė ėshtė:

1. Kemi qenė nė njė farė mėnyrė Naivė;

2. Detyruam dėshirėn dhe idetė tona tek tė tjerėt;

3. U bėmė karrem apo na afruan me dredhi.

Me zgjuarsi dhe instinkt do kuptojmė rrezikun dhe goditjet dhe do u largohemi bashkėveprimeve jo tė shėndetshme. Nga nesėr, Saturni do futet nė Bricjap dhe do i jap gjithkujt vendin qė i takon.

Dashi do ketė takime tė cilat do sjellin njė mundėsi tė re dhe njė dritare komunikimi nė ēėshtje tė rėndėsishme, por edhe me persona tė rėndėsishėm.

Demi do bėhet gati pėr njė fazė tė re dhe shumė tė fuqishme nė jetėn e tij duke menduar njė ndryshim me pėrmasa tė mėdha.

Binjakėt do kenė njė takim shumė personal dhe i hapet rruga pėr njė sqarim nė ēėshtjet ekonomike e detyrimet me tė tjerėt.

Gaforrja do shikojė mundėsitė pėr tu bėrė mė tolerantė dhe pėr tu hapur rrugė ndryshimeve dhe rigjenerimit tė marrėdhėnieve. Sot merr fund njė punė e lėnė pėrgjysmė.

Luani do ketė njė lajm tė mirė pune dhe udhėtime tė cilat do pėrcaktojnė ecurinė e mėtejshme nė lidhje me ekonominė dhe jetėn e pėrditshme.

Virgjėresha do ketė projekte ambicioze dhe tendencėn pėr tė argėtuar e bėrė gjėra mė tė dukshme e krijuese. Jeta erotike do duket mė favorshme.

Peshorja do kėrkojė ndryshim tė ambientit rrethues ndryshim tė vendbanimit apo tendencėn pėr tė thirrur shume njerėz tė dashur afėr vetes.

Akrepi mė nė fund do kėrkojė qėndrueshmėri dhe vlerėsim nė ēėshtjet ekonomike tė cilat duhet tė vijnė si kurorėzim i kaq viteve pėrpjekje.

Shigjetari do jetė nė kėrkim tė mė sė mirės nė jetėn personale dhe ne atė materiale. Ēdo gjė qė universi ja ka refuzuar apo vonuar ka ardhur momenti ta marrin.

Bricjapi do jetė zot i heshtjeve dhe kėrkesave apo iniciativave. Sot fillon njė ditė e re dhe shumė afatgjatė pėr tė bėrė tė mundur ēdo plan.

Ujori do kėrkojė stabilitet nė planet e tij dhe strategji shumė tė organizuara qė mė nė fund tė gjendet nė pozicion e kėrkesave tė tij tė larta.

Peshqit do kenė mundėsi tė flasin tė qajnė hallet e tyre dhe do marrin mbėshtetjen e duhur dhe ndoshta akoma mė shumė se sa e mendojnė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"j6)g

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė