Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Urime speciale pėr miqtė dhe familjarėt pėr Krishtlindjet dhe Vitin e Ri

Viti i Ri po afron dhe kjo mundėsi e re pėr tė arritur qėllime, sfida dhe ndryshime tė reja ėshtė gjithmonė e mirėpritur nga tė gjithė.

Urime speciale pėr miqtė dhe familjarėt pėr Krishtlindjet dhe Vitin e Ri
Urime speciale pėr miqtė dhe familjarėt pėr Krishtlindjet dhe Vitin e Ri
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/12/2017 14:05

Familja dhe miqtė bėhen edhe mė tė dashur nė njė festė si kjo, ndaj edhe meritojnė mesazhet mė tė bukura pėr Vitin e Ri. Kjo ėshtė njė periudhė e veēantė e vitit qė mbart edhe njė mesazh special pėr t'ua uruar ndryshe festėn njerėzve tė dashur. Janė tė shumta mėnyrat pėr tė uruar shėndet, dashuri dhe sukses, ndaj bėje urimin mė tė personalizuar.

Kėtu janė disa mesazhe sugjeruese pėr Vitin e Ri qė mund t'i ndash me miqtė dhe familjarėt.

-Tani qė Viti i Ri po afron gjithmonė e mė shumė, unė po mendoj tė gjitha bekimet e kėtij viti qė shkoi. Jam mirėnjohėse pėr shumė njerėz tė rėndėsishėm duke tė pėrfshirė edhe ty. Askush nuk e di se ēfarė ka nė dyqanin e tij Viti i Ri pėr ne, por ti mund ta presėsh njė kartė tjetėr pushimesh nga unė.

- Duke numėruar bekimet e mia, ty tė uroj mė shumė. Shpresoj qė tė gėzosh shumė nga tė mirat e Vitit tė Ri! Tė uroj pėr shumė vjet Gėzuar, miku im!

- Duke pritur Vitin e Ri, unė gjithmonė mendoj pėr dhuratat mė tė shtrenjta qė prindėrit mė kanė bėrė. Edhe pse jemi milje larg, ti gjithmonė je nė mendimet dhe lutjet e mia. Gėzuar pėr shumė vjet Vitin e Ri!

- Njohja me ty ka qenė Masteri im nė miqėsinė e vėrtetė. Nė Vitin e Ri, shpresoj qė ta meritoj dashurinė dhe ngrohtėsinė tėnde. Tė uroj njė Vit tė Ri tė gėzuar!

- Ēdo fund ėshtė njė fillim i ri. Mbaje shpirtin dhe vendosmėrinė tė patundur dhe gjithmonė do tė ecėsh nė njė rrugė me lavdi. Me guxim, besim dhe pėrpjekje, do ta arrish ēdo gjė qė ke dėshiruar. Tė uroj njė vit tė lumtur!

- Pas me tė vjetrėn, pėrpara me tė renė - gjithēka nė kėtė mes qoftė e lumtur pėr ty! Gėzuar Vitin e Ri!

- Ndėrsa mendoj pėr miqėsinė tonė dhe sa tė lumtur mė ka bėrė ajo mua, dua tė tė uroj shumė lumturi pėr vitin qė po vjen!

- Urimet e mia pėr ty: fillim i mbarė pėr janarin, dashuri pėr shkurtin, paqe pėr marsin, asnjė shqetėsim pėr prillin, qejf pėr majin, gėzim nga qershori nė nėntor, lumturi pėr dhjetorin. Paē njė 2018 me fat dhe tė mrekullueshme!

- Uroj nė kėtė Vit tė Ri shpresa dhe aspirata tė reja, sė bashku me zellin, guximin dhe angazhimin tėnd pėr ti arritur. Tė uroj gjithė tė mirat dhe Gėzuar Vitin e Ri!

- Uroj qė Viti i Ri tė tė japė forcėn pėr tė pėrballuar sfidat e jetės dhe kurajėn pėr tė qetėsuar ujėrat e pėr tė pasur gjithēka nėn kontroll nė ēdo hap qė do tė ndėrmarrėsh! Ėshtė Vit i Ri, i dashur!

- Viti i Ri shėnon njė fillim tė ri. Njerėz tė rinj pėr tė takuar, aventura tė reja pėr tė shijuar dhe kujtime tė reja pėr tė krijuar. Tė uroj njė Vit tė Ri tė lumtur!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@j*?U

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė