Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja e horoskopit ku mund tė keni besim tė plotė

Shenja mė kokėfortė e horoskopit, por gjithashtu shenja tek e cila mund tė kemi besim tė plotė.

Shenja e horoskopit ku mund tė keni besim tė plotė
Shenja e horoskopit ku mund tė keni besim tė plotė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/12/2017 16:59

Mesa duket ekspertėt qė merren me horoskopin kanė theksuar se cila ėshtė shenja qė duhet tė keni mė shumė besim.

Ata kanė dalė nė pėrfundimin se bėhet fjalė pėr shenjėn e Demit. Edhe pse njihet si shenja mė kokėfortė e zodiakut, mesa duket te kjo shenjė duhet tė keni besim tė plotė.

Ja pse:

Janė besnikė

Njė person Dem ėshtė shumė besnik jo vetėm nė lidhje me dikė, por nė pėrgjithėsi me tė gjithė tė dashurit e tij. Njė Dem mund t'ju qėndrojė gjithė jetėn besnik, nėse ju e meritoni.

Janė tė drejtė

Njė Dem nuk i duron dot gjėrat pa kuptim, prandaj acarohet lehtė. Ai nuk mund tė bėjė sikur nuk ka ndodhur asgjė, prandaj e ka tė vėshtirė tė shtiret. Nėse i hapni zemrėn pėr diēka tuajėn personale ndihuni tė sigurt, pasi nuk do pendoheni.

Nuk bėjnė kompromise

Njė person i shenjės sė Demit nuk mund tė bėjė gjėra nėse nuk i ndjen ato. Gjėja mė e vėshitrė pėr njė Dem ėshtė kompromisi pėr diēka. Edhe pse pėr tė tjerėt mund tė duket si diēka negative, sėrish njė Dem mbetet ndėr njerėzit mė tė mirė pėr t'u besuar. E vėrteta ndonjėherė nuk tė pėlqen, por njė dem ta thotė "troē" pa e zbukuruar situatėn.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)BFDg

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.