Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat mė kursimtare tė horoskopit?

Kėto shenja nuk i bėjnė lekėt "rrush e kumbulla". Megjithėse tė kursesh ėshtė shumė e vėshtirė, ato ja dalin.

Cilat janė shenjat mė kursimtare tė horoskopit?
Cilat janė shenjat mė kursimtare tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/01/2018 17:28

Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Tė lindurit nė kėto data janė llogaritarė tė lindur. Nuk kanė nevojė pėr laps e letėr. Nuk kanė nevojė as pėr makinė llogaritėse, pasi e kanė gjithēka tė programuar nė kokė. Virgjėreshat nuk i lejojnė vetes shpenzime tė kota, prandaj dhe zgjedhin tė kursejnė. Janė tė kujdesshėm nė menaxhimin e tė ardhurave dhe nuk rrezikojnė kurrė tė ngelin me xhepin bosh.

Demi (20 Prill - 21 Maj)

Paraja dhe Demėt kanė njė marrėdhėnie utilitare. Demi pėrdor paratė, por edhe paratė e pėrdorin Demin. Ka Demė qė pėrdoren shumė kollaj nga paratė, por pjesa mė e mirė e tyre dinė si t'i menaxhojnė ato. Kursejnė nė masė tė moderuar, por njėkohėsisht kėnaqin nevojat e tyre tė sė tashmes.

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Kjo shenjė ėshtė njė ndėr mė puntoret e tė gjithave. Janė gjithmonė me kėmbė nė tokė dhe u pėlqen tė analizojnė ēdo risk qė mund t'u kanoset. Ata punojnė fort dhe mendojnė pėr ditė tė vėshtira. Nuk shpenzojnė asnjėherė pėr gjėra pa vlerė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
82G%k

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė