Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

7 gjėra qė gjithmonė duhet ti mbani sekret.

Ka disa gjėra qė ėshtė mirė qė gjithmonė ti mbajmė tė fshehta. Ti tregosh botės pėr to, edhe nėse dėshironi shumė ta bėni, nuk do tė sjellė asgjė tė mirė.

Ka disa gjėra qė ėshtė mirė qė gjithmonė ti mbajmė tė fshehta.
Ka disa gjėra qė ėshtė mirė qė gjithmonė ti mbajmė tė fshehta.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/10/2016 22:57

Kėtu janė shtatė nga gjėrat mė tė rėndėsishme qė ne mendojmė se ju duhet tė mbani sekret.

Ju nuk duhet tė tregoni planet tuaja mė ambicioze. Heshtni nė lidhje me kėto deri sa ju ti keni pėrmbushur ato.

Ja cilat janė ato 7 gjėra qė ju kėshillojmė tė mos flisni pėr to nė ambjente me shumė njerėz.

1. Kurrė mos tregoni planet tuaja ambicioze derisa ti realizoni ato.

2. Mos jepni informacion pėr punėt e mira apo bamirėsitė qė keni bėrė nė jetėn tuaj.

3. Kurrė mos tregoni informacione pėr mėnyren tuaj tė jetesės.

4. Diēka tjetėr qė gjithmonė duhet ta mbani sekret janė momentet kur keni treguar kurajo ose heroizėm.

5. Mos diskutoni pėr mendime tuajat ekzistenciale si pėr shembull jeta ose vdekja.

6. Nuk ėshtė normale tė diskutoni me tė tjerėt konfliketet apo problemet qė keni nė jetėn familjare.

7. Mos flisni pėr gjėrat e pakėndėshme qė njerezit e tjerė bėjnė dhe ju keni dėgjuar pėr to.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Z(6Q`

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.