Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Frika mė e madhe juaja bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.

Fobitė e njerėzve mund tė jenė tė pafundme. Por ka disa frikėra qė bazohen nė shenjen tuaj tė horoskopit.

Ka disa frikėra qė bazohen nė shenjen tuaj tė horoskopit.
Ka disa frikėra qė bazohen nė shenjen tuaj tė horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/06/2017 19:57

Ja kush ėshtė frika juaj mė e madhe bazuar nė astrologji.

Dashi

Frikėsohet nga humbja.

Demi

Frikėsohet nga tė qėnėt nė siklet kur ėshtė nė publik.

Binjakėt

Frikėsohet nga tė qėnėt shumė i lidhur me dikė.

Gaforrja

Frikėsohet nga tė qėnėt vetėm.

Luani

Frikėsohet nga mospasja e mundėsisė pėr tė komunikuar me dike.

Virgjėresha

Frikėsohet nga humbja e njerėzve qė duan.

Peshorja

Frikėsohet kur tė tjeret u marrin avantazhet.

Akrepi

Frikėsohet nga vdekja

Shigjetari

Frikėsohet nga mospasja e lirisė

Bricjapi

Nuk dėshiron tė mėrzisė njerėzit qė do.

Ujori

Frikėsohet nga rėnia nė dashuri.

Peshqit

Frikėsohet nga refuzimi.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(8P2B

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė