Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja prej sė cilės duhet tė rrini larg bazuar nė astrologji.

Ēdo shenjė horoskopi ka persona prej tė cilėve duhet tė qėndrojė larg bazuar nė astrologji.

Ēdo shenjė horoskopi ka persona prej tė cilėve duhet tė qėndrojė larg bazuar nė astrologji.
Ēdo shenjė horoskopi ka persona prej tė cilėve duhet tė qėndrojė larg bazuar nė astrologji.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/01/2017 23:58

Dashi (21 Mars- 19 Prill)

Peshqit. Ju jeni shumė praktikė dhe nuk shkoni me Peshqit emocionalė dhe shumė sensitivė. Do tė duhet shumė punė dhe pėrpjekje pėr ta bėrė kėtė marrėdhėnie tė funksionojė, dhe Dashi ėshtė pak i paduruar dhe gjithashtu shumė i zėnė qė tė jetė nė njė marrėdhėnie qė kėrkon mė shumė se ai mund tė japė.

Demi (20 Prill- 20 Maj)

Binjakėt. Binjakėt janė shumė tė zhurmshėm dhe do tė jenė nė ēdo vend vetėm pėr ju. Demi kėrkon qėndrueshmėri, stabilitet dhe rutinė dhe Binjakėt do tė jenė gjithmonė mė shumė nga sa ai mund tė pėrballojė.

Binjakėt (21 Maj- 20 Qershor)

Virgjėresha. Ashtu si Demi, Virgjerėsha ėshtė shumė praktike dhe e pėlqen rutinėn e saj dhe kohėn qė kalon vetėm, Virgjėresha ėshtė gjithashtu shumė e rezervuar me mendimet dhe ndjenjat e saj. Binjaku ėshtė vazhdimisht duke folur dhe duke shprehur ndjenjat, prandaj Virgjėresha duket shumė e heshtur dhe e mėrzitshme.

Gaforrja (21 Qershor- 22 Korrik)

Bricjapi. Bricjapi ėshtė pak i pavarur dhe i duhet kohė tė pėrshtatet dhe tė besojė dikė, ndėrkohė qė Gaforrja, nė anėn tjetėr, ėshtė shenja mė pėrkujdesėse dhe qė jep dashuri maksimale dhe ka nevojė pėr emocione tė forta dhe intense qė dėshiron ti kthehen nė njė mėnyrė apo nė njė tjetėr.

Luani (23 Korrik- 22 Gusht)

Peshorja. Ju jeni shumė i fortė dhe kėrkues pėr Peshoren e balancuar dhe diplomatike. Luani do tė ketė gjithmonė mėnyrėn e tij tė bėrjes sė gjėrave dhe pėlqejnė sfidat. Ai ka nevojė pėr njė shenjė mė pasionante dhe mė tė zjarrtė se Peshorja.

Virgjėresha (23 Gusht-22 Shtator)

Shigjetari. Ėshtė e thjeshtė, ju pėlqeni tė qėndroni nė njė vend, ndėrsa Shigjetari pėlqen tė udhėtojė nėpėr botė. Ju tė dy nuk do tė keni kohė pėr njėri tjetrin sepse ju do tė jeni duke punuar, dhe Shigjetari do tė jetė duke planifikuar udhėtimin e rradhės.

Peshorja (23 Shtator- 22 Tetor)

Gaforrja. Ju pėlqeni qė ēdo gjė tė jetė perfekte por e pėlqeni gjithēka me doza tė moderuara, kjo ėshtė arsyeja pėrse intensiteti i Gaforres mund tju bėjė ju tė mos ndiheni rehat. Ju gjithmonė do tė ndiheni sikur nuk po bėni mjaftueshėm, dhe do tė ndiheni fajtor gjatė gjithė kohės.

Akrepi (23 Tetor- 21 Nėntor)

Luani. Kėto dy shenja kanė shumė tė pėrbashkėta, por kanė akoma mė shumė gjėra tė kundėrta. Tė dy kėto shenja janė shumė konfidente, sharmante dhe karizmatike dhe duan vėmendjen, gjė qė i ēon ata nė njė garė tė pashėndetshme sepse njėri nga kėto dy shenja do tė pėrpiqet gjithmonė tė shkėlqejė mė shumė se tjetri.

Shigjetari (22 Nėntor- 21 Dhjetor)

Demi Demi nuk do ta durojė jetėn shtegėtuese tė Shigjetarit. Ju jeni perfeksionistė dhe pėlqeni tė planifikoni tė ardhmen ditė pas dite. Shigjetari do tė mėrzitet nga mėnyra sesi njė Dem ju thotė tė jetoni jetėn sepse ju e dashuroni jetėn tuaj dhe nuk dėshironi ta ndryshoni atė.

Bricjapi (22 Dhjetor- 19 Janar)

Dashi. Jashtė punės nuk do tė keni shumė gjėra pėr tė rėnė dakord. Do tė ketė gjithmonė pak komunikim mes ju tė dyve sepse Bricjapėt janė privatė dhe Dashėt janė tė paduruar. Tė dy pėlqejnė qė gjėrat tė bėhen sipas mėnyrės sė tyre prandaj do tė duhet njė pėrjetėsi qė ata tė kuptohen me njėri tjetrin.

Ujori (20 Janar- 18 Shkurt)

Akrepi. Natyra juaj rebele dhe personaliteti i pafiltruar i juaji mund ta nxjerrė Akrepin nga vetja. Akrepi nuk fal lehtė dhe ata kujdesen shumė pėr mėnyrėn sesi duken nė publik, ndėrsa ju jeni shpirti mė i lirė qė rrethoheni nga ēudirat tuaja. Ujori nuk shqetėsohet pėr tu dukur bukur nė publik, ndėrsa Akrepi kujdeset shumė pėr reputacionin.

Pershqit (19 Shkurt- 20 Mars)

Ujori. Ju nuk do tė jeni i aftė tė shkoni me njė Ujor qė ndryshon shpesh ndjenjat dhe mendimet, ju jeni vetė emocionalė dhe pėlqeni dikė qė ju kushton vėmendje tė madhe ndjenjave tuaja dhe ju flet ju pėr kėtė gjė. Ujori shpesh mund tė humbasė nė kokėn e vet dhe mund tė mos jetė i aftė tju lexojė sepse ėshtė i zėnė duke lexuar veten.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)/l;B

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.