Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ja cilat janė shenjat mė pozitive tė horoskopit

Tė jesh njė person i mirė nė ditėt e sotme ėshtė sfidė mė vete.

Ja cilat janė shenjat mė pozitive tė horoskopit
Ja cilat janė shenjat mė pozitive tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/01/2018 18:28

Tė jesh njė person i mirė nė ditėt e sotme ėshtė sfidė mė vete. Por kėto shenja tė zodiakut e kanė tė lindur kėtė aftėsi, pasi janė tė dashura, zemėrmira dhe tė sjellshme nga natyra.

Nėse i keni pjesė tė jetės tuaj, mos i lejoni tė shkojnė. Ja pėr cilat shenja bėhet fjalė:

Binjakėt

Njė Binjak ka aftėsinė qė t'i bėjė njerėzit tė ndihen mirė nė prezencėn e tyre. Zemra e tyre e madhe dhe aftėsia e tė qenit njė "Flutur sociale" kombinohet mė sė miri dhe i bėn ata automatikisht njė prej shenjave mė tė mira pėr tu pasur pranė.

Luani

Edhe pse janė njerėz nė dukje tė ftohtė dhe nuk afrojnė kėdo, do tė ishit me fat po t'ju donte njė person i kėsaj shenje. Ata dinė tė jenė tė dashur me njerėzit e afėrt dhe bėjnė shumė pėr ta.

Virgjėresha

Ata janė shumė shenjė e sjellshme dhe gjithmonė frustrohen prej arrogancės. Njė virgjėreshė mundohet t'i trajtojė njerėzit nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme dhe pėr kėtė arsye e bėn automatikisht njė prej shenjave mė tė mira pėr tu pasur pranė.

Peshqit

Ata mund tė konsiderohen padyshim njė shenjė altruiste, pasi asnjėherė nuk e njohin egoizmin nė jetėn e tyre. Ata kanė tendencėn tė lėnė mėnjanė problemet e tyre, pėr tė dėgjuar problemet e njerėzve tė tjerė, dhe kjo i bėn kaq tė mirė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Q*l^!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė