Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat qė do tė krijonin lidhje perfekte me Demin?

3 kombinimet mė tė mira nė ēift nė qoftė se njė nga partnerėt ėshtė i shenjės sė Demit

Cilat janė shenjat qė do tė krijonin lidhje perfekte me Demin?
Cilat janė shenjat qė do tė krijonin lidhje perfekte me Demin?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/01/2018 22:06

Pėr tė patur njė lidhje tė lumtur shpeshherė nuk vendosin vetė partnerėt, por edhe yjet pasi jo gjithmonė tė gjitha shenjat pėrputhen me njėra-tjetrėn. Dhe kėtė Demi e di mė sė miri nga tė gjithė.

Nė artikullin e mėposhtėm do ju njohim me tre pėrzgjedhjet e dashurisė mė tė mira qė mund tė bėni nėse jeni Dem:

1. Ju jeni Demi dhe ai Dashi

Ky ėshtė ndėr kombinimet mė ideale tė horoskopit, pasi kėto dy pėrmbushin mė sė miri njėri-tjetrin. Dashit i pėlqen tė ndėrmarrė shumė rreziqe, kurse Demi e bėn vete me qėndrueshmėrinė e tij. Kurajoja dhe dinamizmi i tij shkrihet mė sė miri me ekuilibrin dhe karakterin e fortė tė Demit.

2.Ju jeni Demi dhe ai Binjakėt

Lidhja juaj ėshtė delikate, por nėse bėni tė pamundurėn pėr tė qenė bashkė marrėdhėnia juaj ėshtė e destinuar tė ketė fund tė lumtur. Meshkujt Binjakė e kanė tė vėshtirė tė angazhohen, ndaj ėshtė detyra juaj qė t'ia mbushni mendjen. Pėr fat tė mirė nuk ėshtė shumė e vėshtirė kjo gjė pasi Binjakėt e dashuruar do tė bėnin gjithēka pėr tė kėnaqur partnerėt. Sakaq Demi i ofron gjithė dashurinė, pasionin dhe mbėshtetjen pėr tė cilėn kanė nevojė.

3. Ju jeni Demi dhe ai Luani

Ky ėshtė kombinimi mė sfidues qė mund t'ju revervonin yjet, por ndryshe nga ē'mund tė mendoni lidhja mes jush ka tė gjitha mundėsitė qė tė funksionojė. Ēdo gjė varet nga vullneti i tė dyve. Tė dy keni personalitet tė fortė dhe kjo krijon shpeshherė debate nė ēift, por dini si tė gjeni rrugėn e paqes. Demave nuk u pėlqen tė drejtohen nga askush dhe duan tė marrin gjithmonė vendimet vetė, Luanėt nga ana tjetėr janė gjithashtu kokėfortė. Por, marrėdhėnia mes tyre ėshtė ndėr mė tė suksesshmet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/OH@

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė