Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat qė do tė kenė fat nė dashuri kėtė vit?

Viti 2018 do tė sjellė ndryshime, e tė reja pėr shumė shenja, por nėse kėto tė fundit po i prisni nė fushėn e dashurisė, duhet tė dini mė parė nėse jeni tė pėrzgjedhurit e planetit tė dashurisė, Venusit!

Cilat janė shenjat qė do tė kenė fat nė dashuri kėtė vit?
Cilat janė shenjat qė do tė kenė fat nė dashuri kėtė vit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/01/2018 11:31, Ndryshuar: 27/01/2018 18:33

Nga 12 shenjat, vetėm pesė prej tyre do tė pėrjetojnė emocione tė forta kėtė vit dhe Perspekti i rendit mė poshtė kėto shenja fatlume.

Ujori

Do e pėrjetoni dashurinė nė njė kėndvėshtrim krejt tjetėr. Do tė mundeni tė arrini harmoninė mes shumė fushave tė jetės dhe kjo do tė bėjė qė ju tė jeni mė tė qetė e t'i pėrjetoni gjėrat ndryshe, nga se i keni pėrjetuar deri me tani.

Akrepi

Nė tė kaluarėn, partnerėt ju kanė bėrė tė ndiheni tė zhvleftėsuar dhe tė padėshirueshėm. Kjo do tė ndryshojė nė vitin 2018, pasi ju do tė takoni dikė qė ju pranon si jeni dhe ju dashuron pėr atė qe jeni pa dashur t'ju ndryshojė.

Bricjapi

Bricjapi do tė pranojė partnerin me tė mirat dhe tė metat qė kanė, kėsisojė do tė lidhen ngushtė nė njė marrėdhėnie tė fortė e shumė tė zjarrtė.

Peshqit

Peshqit janė njė shenjė qė gjithmonė kanė dhėnė mė shumė nga sa kanė marrė, por kėtė vit do tė ndodhė krejt e kundėrta. Do tė njiheni me njė person qė do tė bėnte gjithēka vetėm qė ju tė ndiheshit mirė.

Luani

Nėse Luani do tė "ulte kokėn" e nuk do t'i bėnte tė tjerėt tė ndihen inferior do e kishte gjetur dashurinė me kohė, por do tė duhej tė vinte viti 2018 pėr tė kuptuar qė njerėzit duhen pranuar si janė. Vetėm atėherė do tė mundeni tė krijoni njė lidhje tė qėndrueshme me njė person.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
ZO'8

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.