Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mund ta festoni Shėn Valentinin nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme?

Shėn Valentini po afron, ju tregojmė si tė festoni sa mė bukur

Si mund ta festoni Shėn Valentinin nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme?
Si mund ta festoni Shėn Valentinin nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/02/2018 15:22

Tė gjithė ju qė jeni nė njė marrėdhėnie, me siguri keni filluar tė planifikoni gjithēka pėr ta bėrė Shėn Valentinin ditėn mė tė bukur pėr tė dashurit tuaj.

Perspekti ju sugjerojn disa mėnyra qė do ta bėjnė shumė tė veēantė kėtė ditė.

- Bėni njė banjė ku tė zhyteni nė petale, ēdo gjė do jetė shumė romantike.

- Merrni njė mbulesė, njė shishe verė, disa ushqime tė vogla dhe bėni njė piknin nė natyre ose shkoni pranė detit.

- Gatuani gjėrat e preferuara tė tė dashurit ose tė dashurės dhe shtroni njė drekė ose darkė romantike.

- Organizoni mėngjesin nė shtrat, nuk ka gjė mė romantike se kjo.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\#15\

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.