Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Nga cilat shenja horoskopi duhet tė merrni kėshilla?

Cilės shenjė tė horoskopit duhet t'ia dėgjoni kėshillat dhe cilės jo (renditur nga mė tė mirat deri tek mė tė kėqijat)?

Nga cilat shenja horoskopi duhet tė merrni kėshilla?
Nga cilat shenja horoskopi duhet tė merrni kėshilla?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/01/2018 21:26

Deri nė ē'pikė e keni jetėn tuaj nėn kontroll? Mendoni se mund t'i jepni drejtim ēdo situate dhe zgjidhje ēdo enigme? Tė gjithė kanė nevojė nė njė moment tė caktuar pėr njė mendim a njė kėshillė dhe kush mė mirė se njė i afėrm, familjar apo mik do t'ju gjendej pranė nė njė moment tė vėshtirė! Por pėrpara se tė vendosni qė t'i hapeni dikujt shikoni dhe pak cilės shenjė tė horoskopit i pėrket nė mėnyrė qė tė dini sa i aftė ėshtė personi nė fjalė nė dhėnien e kėshillave!

Perspekti i rendit kėta tė fundit duke filluar nga mė i miri deri tek mė i keqi.

1.Virgjėresha

2.Bricjapi

3.Peshqit

4.Peshorja

5.Akrepi

6.Binjakėt

7.Demi

8.Gaforrja

9.Luani

10.Ujori

11.Dashi

12.Shigjetari


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
],?B5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė