Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar nė astrologji?

Nė kėtė artikull Perspekti do ju sjellė se cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar te shenja e horoskopit.

Cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar nė astrologji?
Cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/11/2017 14:41

Sipas ekspertėve nė kėtė fushė, dominojnė 4 prej tyre. Ato janė: Gaforrja, Peshorja, Shigjetari dhe Bricjapi.

Pėr mė tepėr shikoni detajet rreth tyre:

Gaforrja

Njihet si shenja mė e ndjeshme e horoskopit. Njerėzit qė i pėrkasin shenjės sė Gaforres, nuk mund tė lėndojnė njė koleg nė punė, pasi janė shpirtmirė. Ata janė bashkėpunues nė punė dhe sensi i humorit i bėn tė konsiderohen kolegė tė mirė.

Peshorja

Njė koleg i kėsaj shenje nuk do e merrte mundimin t'ju bėnte keq. Janė shumė punėtorė dhe kontribojnė nė vendin e punės. Peshoret janė njerėz qė ndihmojnė pa interes dhe kjo gjė i bėn mos tė krijojnė konflikte nė punė. Pėr ata rėndėsi ka harmonia dhe lumturia sidomos nė vendin e punės.

Shigjetari

Kjo shenjė njihet pėr natyrėn argėtuese dhe pikėrisht optimizimi qė pėrcjellin nė vendin e punės i bėn tė jenė kolegė tė mirė. Shigjetarėt nė shumicėn e rasteve, dinė tė ndajnė qejfin nga puna dhe janė tė pėrgjegjshėm. Nuk janė tipa tė mėrzitshėm, gjė qė ka rėndėsi nė produktivitetin e punės!

Bricjapi

Kėta njihen pėr natyrėn e tyre punėtore. Nė punė ata, gjithashtu japin suportin e tyre maksimal dhe nuk mendojnė gjithmonė pėr tė mbaruar vetėm punėt e tyre. Njohuritė e tyre mundohen t'i ndajnė edhe me tė tjerėt.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
X*?hI

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė