Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė janė shumė tė ngjitura pas partnerit

Kur krijohet njė marrėdhėnie, ndodh qė njėri prej partnerėve tė jetė mė i pėrkushtuar se tjetra, apo tė shpreh mė shumė ndjenja.

Shenjat e horoskopit qė janė shumė tė ngjitura pas partnerit
Shenjat e horoskopit qė janė shumė tė ngjitura pas partnerit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/01/2018 17:04

Ndodh ndonjėherė qė disa partnerė e tejkalojnė kufirin e afrimitetit duke u kthyer nė partner tė ngjitur, qė nuk hedhin dot asnjė hap pa partnerin e tyre. E dini se cilat prej shenjave tė zodiakut ka probabilitet mė tė madh pėr tė qenė njė partnere apo partner i ngjitur?

Perspekti ju fton ta zbuloni mė poshtė:

Binjakėt

Surprizuese qė njė shenjė si ata kryeson vendin e parė nė kėtė listė. Nė dukje moskokėēarės dhe individualist, Binjakėt mund tė jenė partner shumė tė ngjitur nė aspektin personal. Nė fakt dėshira e tyre pėr aprovim, i bėn ata tė jenė gjatė gjithė kohės nėn tutelėn e partnerit.

Gaforrja

Nevoja juaj pėr tė marrė sa mė shumė dashuri ju bėn shpesh herė tė jni shumė tė ngjitur pas partnerit. Ju duhet konfirmim nga partneri pėr ēdo situatė, duhet tė keni ēdo gjė nėn kontroll dhe keni probleme me frikėn nga braktisja.

Virgjėresha

Ju bėni shumė pėr partnerin nė njė lidhje, dhe kėtė doni ta merrni edhe mbrapsht. Ju analizoni dhe mendoni shumė, madje edhe vogėlsirat ju kthejnė nė njė person tė obsesionuar dhe tė ngjitur.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Eg7S,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė