Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika astrologjike tė Peshqve

Peshqit janė shenja e fundit e zodiakut, dhe si shenja e fundit ėshtė konsideruar si shenja mė e zhvilluar.

Peshqit janė shenja e fundit e zodiakut, dhe si shenja e fundit ėshtė konsideruar si shenja mė e zhvilluar.
Peshqit janė shenja e fundit e zodiakut, dhe si shenja e fundit ėshtė konsideruar si shenja mė e zhvilluar.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/09/2016 16:38

Peshqit kanė njė lidhje tė fortė natyrale me tė vėrtetat nė univers. Duke qenė shenja e fundit, Peshqit pėrmbajnė karakteristika tė vogla tė tė gjitha shenjave tė Zodiakut.

Peshqit udhėhiqen nga planeti i Neptunit. Njerėzit qė udhėhiqen nga Neptuni janė shumė shpirterorė, emocionalė dhe ėndėrrues.

Simboli i Pershqve ėshtė peshku, dhe ata janė e vetmja shenjė uji qė nuk ka mburojė ose guackė. Kur ata mėrziten tėrhiqen mendėrisht dhe fillojnė tė imagjinojnė.

20 karakteristika tė Peshqve:

1. Shenja mė pak egoiste e Zodiakut.

2. Ata janė vizionarė.

3. Kanė aftėsi psikike pėr tu futur nė ndėrgjegjien e njerėzve.

4. Nuk kanė kufinj dhe rregulla tė forta.

5. Dėshirojnė tė arratisen nga realiteti i egėr i jetės.

6. Tėrhiqen nga: Virgjėresha, Gaforrja, Akrepi.

7. Shijojnė boten e tyre private dhe endėrruese.

8. Kanė shumė dhembshuri pėr tė tjerėt.

9. Kanė nevojė tė sigurohen vazhdimisht pėr gjėra tė ndryshme tė jetės.

10. Sentimentalė, tė sjellshėm dhe shprehin emocionet e mira.

11. Zonat e ndjeshme tė trupit: Kėmbėt, Gishtat, Sistemi Limfatik.

12. Shėrues natyralė tė dhimbjeve shpirtėrore tė tė tjerėve.

13. Shumė optimistė.

14. Mund tu ndyshojė humori shumė shpesh.

15. Shumė tė durueshėm por shumė tė bezdisshėm nėse provokohen.

16. Nuk ndikohen lehtė.

17. Posedojnė sasi tė mėdha humori, sharmi dhe dhembshurie.

18. Nuk tėrhiqen shumė nga: Dashi, Binjakėt dhe Luani.

19. Motoja e tyre: Unė Besoj.

20. Kanė nevojė pėr dikė tė cilit i pėrkasin.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5HW)I

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.