Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja e horoskopit qė tradhton mė shumė ėshtė...

Ka njerėz qė janė besnikė, ka edhe nga ata qė tė tradhėtojnė. Kjo pėrcaktohet edhe nga shenja e horoskopit.

Shenja e horoskopit qė tradhton mė shumė ėshtė...
Shenja e horoskopit qė tradhton mė shumė ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/12/2017 15:06

Dashi

Besnikėria e Dashit ėshtė e barabartė me impulsivitetin e tij. Ėshtė e vėshtirė ta pėrmbajė instiktin e tij nėse ėshtė para njė tėrheqje tė fortė fizike. Pėr tė, tė rezistojė ėshtė vėrtet njė sfidė dhe probabiliteti mė i madh ėshtė qė ta humbė.

Demi

Ja ku e keni mė besnikun e horoskopit. Shumicėn e rasteve bėhet besnik mė shumė pėr faktin qė nuk do tė humbė sigurinė afektive apo tė ndryshojė. Sigurisht qė kur vjen puna tek seksi ėshtė mjaft i ndjeshėm, por nuk rrezikon dhe aq tė bjerė nė tundim.

Binjakėt

Nėse keni tė bėni me Binjakėt, duhet tė jeni tė vėmendshėm t'i jepni gjithnjė stimuj tė rinj ose do pėrfundojė duke i kėrkuar diku tjetėr. Kjo shenjė mėrzitėt shumė shpejt nga rutina dhe mjafton shumė pak pėr tė, qė t'ju tradhtojė.

Gaforrja

Nė teori, janė besnikė. Nė praktikė, ėshtė shumė e thjeshtė qė t'iu bjerė nė kokė pėr dikė tjetėr, sidomos nėse jeni bashkė prej shumė kohėsh. Janė mjaft tė ndjeshėm ndaj tėrheqjes fizike.

Luani

Luani dashuron tė flirtojė pasi do tė jetė gjithnjė nė qendėr tė vėmendjes. Mund tė ndodhė qė e bėn mė shumė pėr lojė sesa tė arrijė tė tradhtojė vėrtet.

Virgjėresha

Nėse njė Virgjėreshė ju tradhton do tė thotė vetėm njė gjė: historia juaj ka pėrfunduar me kohė dhe nuk e kishit vėnė re. Ėshtė njė shenjė aspak impulsive, kėshtu qė nėse arrin t'ju tradhtojė, e bėn me logjikė tė plotė duke e ditur se nuk ka asgjė pėr tė humbur.

Peshorja

Njėsoj si Luani, duan tė flirtojnė dhe tė jenė tė rrethuar me admirues. Duke qėnė se janė shumė tė pėlqyeshėm, dhe e dinė kėtė, ėshtė e thjeshtė tė bien nė tundim.

Akrepi

Kjo ėshtė shenja e sensualitetit tė fortė dhe tė pakontrolluar. Zakonisht nuk para e rezervojnė veten para njė tėrheqje tė fortė fizike tė fuqishme. Sigurisht, nėse janė tė dashuruar, mund tė ndodhė edhe tė rezervohen, por do ishte vėrtet e vėshtirė.

Shigjetari

Nuk e ka shumė problem tė tradhtojė, e jeton sensualitetin si njė lojė dhe e shijon argėtimin, sidomos nėse bėhet fjalė pėr dikė mė tė ri se vetja. Bie nė tundim pa patur skrupuj, sepse nė fund tė fundit pėr tė, nuk ėshtė dhė aq tragjike.

Bricjapi

Nuk do tė tradhtonte kurrė. E konsideron njė humbje tė madhe kohe dhe harxhim energjie. Njė partner pėr tė ėshtė mė se i mjaftueshėm. Nėse i ndodh tė provojė tėrheqje pėr dikė tjetėr, racionaliteti i tij e mposht instiktin.

Ujori

Ujori tradhton, por e bėn mė shumė mė mendje sesa fizikisht. Ėshtė njė shenjė qė do tė ndihet e lirė nė marrėdhėnien nė ēift dhe nėse gjen njė partner qė ia ofron kėtė, nuk shkon mė tej sesa njė flirt i pafajshėm.

Peshqit

Pėr Peshqit, dashuria ėshtė mjaft e rėndėsishme. Nėse kanė dashuri pėr partnerin, nuk tradhtojnė, por nėse kanė ndjenjė pėr dikė tjetėr, e bėjnė. E lėnė veten tė lirė, por mė shumė sesa fizikisht, ata tėrhiqen shpirtėrisht. Me ta gjithēka ėshtė e mundur.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)#?Hh

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė