Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika tė personalitetit tė shenjės sė Demit.

Demi ėshtė shenja e dytė nė zodiak dhe shenja e parė e Tokės. Demi ėshtė ekstremisht besnik, dhe me nevojė shumė tė madhe pėr siguri dhe rutinė tė stabilizuar.

Demi ėshtė ekstremisht besnik, dhe me nevojė shumė tė madhe pėr siguri dhe rutinė tė stabilizuar.
Demi ėshtė ekstremisht besnik, dhe me nevojė shumė tė madhe pėr siguri dhe rutinė tė stabilizuar.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/09/2016 23:00

Udhėhiqet nga planeti Venus, prandaj Demi kėrkon paqe, dashuri dhe harmoni dhe ėshtė aspekti i edukuar i egos- dashamirėsi dhe pėrkujdesje.

Demi ėshtė simboli i shenjės sė Demit. Ashtu si demi personat e shenjės sė Demit kanė tendencėn tė jenė kokėfortė, konfrontues dhe tė vendosur.

20 karakteristika astrologjike tė Demit.

1. Marrin vendime tė kujdesshme dhe tė paramenduara.

2. Vlerėson shumė natyrėn.

3. Nuk do tė gjendet duke ndjekur turmėn.

4. Jeton nė tė tashmen.

5. Pėrndjek sigurinė financiare me njė pasion tė zjarrtė.

6. Shumė besnik dhe i besueshėm.

7. Motoja e tyre ėshtė: Unė Kam.

8. Kanė tendencėn tė jenė shumė posesivė.

9. Tėrhiqet nga: Akrepi, Virgjeresha, Bricjapi.

10. Dashuron tė bukurėn dhe artin.

11. Kurrė nuk dorėzohet.

12. Preferon kėnaqėsitė e vogla tė jetės.

13. Ėshtė bankieri simbolik i zodiakut.

14. Vlerėson situatat me terma financiare.

15. Nuk tėrhiqet nga: Dashi, Shigjetari, Binjakėt.

16. Demi ėshtė i thjeshtė.

17. Dėshiron tė ketė gjithmonė diēka pėr tė bėrė, dhe pėr tė kryer porosi.

18. Ėshtė i mrekullueshėm nė situata tė vėshtira.

19. Zonat e ndjeshme tė trupit: Veshėt, Kordat Vokale, Qafa, Fyti, Zona Celebrale.

20. Shok besnik dhe i besueshėm.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=IQ-G

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.