Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A e dinit cilave shenja u pėrkasin njerėzit e ftohtė?

Njerėz bėni kujdes, njerezit qė u pėrkasin shenjave tė mėposhtme tė horoskopit janė shumė tė ftohta nė ēdo aspekt, mundohuni tė tregoheni sa mė tė ngrohtė me to, sepse ndryshe nuk do ia dilni dot.

A e dinit cilave shenja u pėrkasin njerėzit e ftohtė?
A e dinit cilave shenja u pėrkasin njerėzit e ftohtė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/02/2018 13:20

Binjakėt

Njė femėr Binjak ėshtė shumė e zonja pėr tė fshehur ndjenjat e saj tė vėrteta. Kur ėshtė nė njė marrėdhėnie, edhe nėse ndihet nervoze ose e frikėsuar prej refuzimit, ajo e mban brenda vetes. Ajo heziton tė shpreh emocionet dhe rrallė e kupton nėse interesohet vėrtetė. Asaj nuk i pėlqen tė jetė vetėm, por pėrsėri e ka tė vėshtirė t'i lėrė njerėzit tė shohin karakterin e saj tė vėrtetė.

Virgjėresha

Femrat Virgjėresha, kanė qėllime tė mira, por shpesh ato paraqiten ndryshe. Kur ėshtė nė njė lidhje, nuk ėshtė lloji i femrės qė fokusohet mė tepėr te partneri se te vetja. Kjo nėnkupton qė ndonjėherė edhe mund tė harrojė tė shpreh emocionet apo nevojat qė ka. Asaj nuk i pėlqen kur e gjithė vėmendja fokusohet te ajo, dhe shpesh preferon ti mbajė gjėrat pėr vete. Ajo mund tė duket emocionalisht e distancuar, por kjo nuk do tė thotė qė nuk ka emocione. Kur ti fitoni 100% besimin, do keni mundėsinė tė shihni njė person krejt ndryshe nga ajo qė dukej.

Bricjapi

Nė pėrgjithėsi tė lindurit e kėsaj shenje njihen si njerėz tė ftohtė. Njė grua Bricjap ėshtė shumė pesimiste, dhe shpesh e mban veten larg emocioneve tė thella. I pėlqen tė kujdeset pėr veten dhe ėshtė shumė e pavarur. Lidhjet e dashurisė kėrkojnė shumė pėrpjekje, ndėrsa asaj i pėlqen ta mbajė fokusin nė tė tjera gjėra. Nė fillimet e njė lidhjeje, ajo ėshtė shumė e distancuar dhe e bėn shumė tė vėshtirė njohjen me ju.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
bU"=>

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.